Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Zwracam się głównie do Ekspertów, ale też przy okazji chcę zapytać doświadczonych forumowiczów o opinię na temat wzrostów cen blachy. Wymianę poszycia zaplanowaną miałem na 10 czerwca, ale ze względu na pogodę dekarz ma obsówę. Natomiast to co się dzieje z ceną blachy spędza mi sen z powiek. Wycenę wszystkich elementów łącznie z rynnami jakoś w lutym miałem na 18 tys brutto na 200m2. Na obecną chwilę dekarz wycenił to wszystko na 26 tys. Pomijając to, że pluję sobie w brodę że nie kupiliśmy wszystkiego w lutym, to narazie nie widzę nadziei żeby ceny spadły. Po aferze styropianowej ceny spadły o 100zł na m3, czyli spadły mniej więcej do tej sprzed roku. I na to samo liczyłem z blachą. Ale prognozy są takie, że raczej możemy się spodziewać jeszcze wyższych cen. Jakie przewidujecie prognozy?

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Rozmawiałem dziś z jednym budowlańcem i kupuje stal już o 1.5zł mniej. Poszła w dół z 6tys na 4.5tys. Także sytuacja w miarę się normuje. Ja ze swoim dekarzem umówiony jestem na listopad-grudzień, do tej pory mam nadzieję i blacha ta droga się sprzeda i przynajmniej nie będzie droższa niż teraz, a może też pójdzie w dół.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...