Skocz do zawartości

Historia edycji

odaro

odaro


Zdjecia

Kilka lat temu przygotowałem wylewkę z miksokreta w garażu po płytki gresowe.

 

Dlatego przy  montażu liniowego odwodnienia zostało wystawione 10-12mm nad poziom betonowej wylewki.

 

Tak jak widać na zdjęciu

 

Jak bym teraz chciał wykonać jakiś rodzaj wylewki żywicznej czy epoksydowej to jak wyrównać te 10mm do góry żeby nie wydać worka pieniędzy.  Powierzchnia garażu to 40m2

 

Nie wiem czy wylewka samopoziomująca się sprawdzi bo betonowa wylewka jest ze spadkiem w kierunku odwodnienia liniowego.

 

A może olać to i zrobić tak jak chciałem czyli płytki gresowe

 

Czy taka posadzka żywiczna ma jakieś większe zalety niż płytki gresowe. 

 

Jeżeli wykonam fugowanie płytek gresowych fuga epoksydową to chyba umycie auta raz na 3 miesiące nie powinno powodować zawilgocenia  wylewki betonowej

 

Garaż jest w budynku wolnostojącym nieogrzewanym. 

20210522_182632.jpg

20210522_182615.jpg

odaro

odaro

Kilka lat temu przygotowałem wylewkę z miksokreta w garażu po płytki gresowe.

 

Dlatego przy  montażu liniowego odwodnienia zostało wystawione 10-12mm nad poziom betonowej wylewki.

 

Tak jak widać na zdjęciu

 

Jak bym teraz chciał wykonać jakiś rodzaj wylewki żywicznej czy epoksydowej to jak wyrównać te 10mm do góry żeby nie wydać worka pieniędzy.  Powierzchnia garażu to 40m2

 

Nie wiem czy wylewka samopoziomująca się sprawdzi bo betonowa wylewka jest ze spadkiem w kierunku odwodnienia liniowego.

 

A może olać to i zrobić tak jak chciałem czyli płytki gresowe

 

Czy taka posadzka żywiczna ma jakieś większe zalety niż płytki gresowe. 

 

Jeżeli wykonam fugowanie płytek gresowych fuga epoksydową to chyba umycie auta raz na 3 miesiące nie powinno powodować zawilgocenia  wylewki betonowej

 

Garaż jest w budynku wolnostojącym nieogrzewanym. 

×
×
  • Utwórz nowe...