Skocz do zawartości

Ogrodzenie, fundament pod klinkier - pytanie


Recommended Posts

Drodzy użytkownicy,

chciałem wzdłuż ogrodzenia posadzić sobie rośliny itd., ale narodziło się pytanie ,bo jeśli nawiozę ziemi pod ten fundament to możne być chyba nieciekawie, może na niego źle pływać? Płot już stoi 6 lat, fundament był kopany na 80-90cm i zazbrojony.

Zerknijcie czy coś groźnego się dzieje itd?, nie znam się na tym zupełnie. Dodaje zdjęcia w załączeniu posta.

IMG20210528170433.jpg

IMG20210528170456.jpg

IMG20210528170504.jpg

Link do komentarza
Napisano (edytowany)

@vlad1431 jak nawioze ziemi tym bardziej tej czarnej aby cos posadzić to będzie chyba to źle wpływać na fundament i bedzie sie kruczył bo będzie dostawał wilgoci chyba? Nie znma się zupelnie na tym dlatego takie moje hipotezy.

Kur** nie zaszalował mi od strony podwórka tego i teraz muszę się z tym męczyć i jakos to rozwiązać.

Edytowano przez Nightsha (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Nic mu nie będzie. Właśnie najlepiej będzie to bele jak zaszalować, zalać betonem i będzie git. Odkop trochę, tak z pół metra, zaszaluj byle jak i przyłóż folię bobęlkową i nic mu grozić nie będzie. Bo jak zostawisz tą dziurę to zawsze tam będzie woda i w końcu podniesie cały mór mróz. Albo po prostu obrzucić to zwykłym tynkiem, tylko musiałbyś wtedy w miarę to wyczyścić.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka



Link do komentarza

Zjebane po całości. Nie muszisz nawet zakreślać. Tak wygląda jakby jeden robił fundament, a drugi murek, murek wygląda że jest ok. Dlatego ja nigdy żadnej ekipy nie zostawiam sam i mogą się żalić, ale to co robili u jednego czy drugiego sąsiada to była masakra. Co innego niedopatrzenie, a co innego spartaczona robota po całości. Z przodu niewiele lepiej.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...