Skocz do zawartości

piec elektryczny akumulacyjny


Recommended Posts

Witam, dostałem nie dawno mieszkanie w starej kamienicy około 50m2, mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze nade mną jest tylko strych, z racji na możliwy problem z założeniem pieca gazowego myślałem nad założeniem pieca elektrycznego akumulacyjnego z taryfą G12. Chciałbym zapytać was jak by to wyglądało cenowo jeśli chodzi o różnice rachunków pomiędzy ogrzewaniem zwykłym elektrycznym, elektrycznym akumulacyjnym z taryfą G12, ogrzewaniem gazowym, a zwyczajnym piecykiem na wegiel. Jeśli ktoś z was posiada piec elektryczny akumulacyjny i mógłby podzielić się swoimi rachunkami też był bym wdzięczny z góry dziękuje za odpowiedź.  

Link do komentarza

Ja nie mam takiej sytuacji, ale był tu podobny temat i wtedy odesłałem forumowicza do taryfikatora operatora i dodatkowo do kalkulatora. Moim zdaniem zaoszczedzisz kilka procent o ile będziesz trzymał się harmonogramu. Tu odsyłam do ciekawego artykułu z analizą ogrzewania różnymi źródłami ciepła w różnych taryfach. Możliwe, że skorzystasz z tej wiedzy.

https://globenergia.pl/magazyn/taryfa-elektryczna-do-taniego-ogrzewania-elektrycznego-w-ocenie-port-pc/

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...