Skocz do zawartości

Wylewanie posadzki po styropianie


IndyPoint

Recommended Posts

Witam nie tak dawno zalałem u siebie posadzkę miksokretem przyjechała brygada rozłożyła sprzęt ponanosiła niwelatorem poziomy myślałem że się obędę bez siatki jednak dałem jeśli będziesz dawał siatkę niech podczas zalewania niech uniosą ją trochę do góry nie dużo jakieś 1.5 cm nie więcej bo przestanie spełniać swoją rolę zadowolony jestem z posadzek są gładkie i zacierane były oni nazywali to urządzenie samolot .
Link do komentarza
Cytat

Witam nie tak dawno zalałem u siebie posadzkę miksokretem przyjechała brygada rozłożyła sprzęt ponanosiła niwelatorem poziomy myślałem że się obędę bez siatki jednak dałem jeśli będziesz dawał siatkę niech podczas zalewania niech uniosą ją trochę do góry nie dużo jakieś 1.5 cm nie więcej bo przestanie spełniać swoją rolę zadowolony jestem z posadzek są gładkie i zacierane były oni nazywali to urządzenie samolot .


Witam. A ile ta ekipa wzięła za m2, pytam, bo rozglądam się za firmą.
Link do komentarza
Ceny zalewania posadzek wąchają się to zależy czy z rozłożeniem styropianu czy będzie dawana siatka rozłożenie styropianu nie jest taką filozofią jak i siatki za samo wylanie posadzki biorą od 15 do 20 czasami można się dogadać od całości jeśli jest prosta powierzchnia bez zakamarków przeciętnie dobra ekipa robi dziennie i do 180 m2.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Cytat

A ja mam przy okazji pytanie:
Czy do warstwy betonu wyrównawczego wkłada się zbrojenie z prętów? Czy jest to może od czegoś uzależnione?
Sorki, może to głupie pytanie, ale w projekcie nie mam przewidzianego zbrojenia, a chciałbym mieć nie pękającą mocną wylkewkę.


Zbrojenie przeciwprężne z siatki zgrzewanej z prętów ś 4 - 5 mm układa się w tzw. jastrychach pływających wylewanych na izolacji cieplnej. Zamiast zbrojenia można też dodać do wylewki środki plastyfikujace lub tzw. zbrojenie rozproszone w formie wiórów metalowych lub tworzywa sztucznego. W typowych podłogach pomieszczeń mieszkalnych wystarczy z reguły dodanie plastyfikatora.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...