Skocz do zawartości

piec gazowy po remoncie


Recommended Posts

Witam, jakiś czas temu otrzymałem od rodziny mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy, problem polega na tym, że ogrzewane jest piecem stałym na pellet . Chciałbym zainwestować w piec gazowy stąd moje zapytanie jak wyglądała by sytuacja z montażem i podłączeniem go do grzejników, ile by to kosztowało i czy przy montażu nie ucierpiało by świeżo wyremontowane mieszkanie, a jeśli tak to, w jakim stopniu? z góry dziękuje za odpowiedz, gdyż sam w tym temacie jestem całkowicie zielony.

Link do komentarza

Ile metrów kwadratowych? A najlepiej kubatura, bo pewnie wysokie mieszkania. Ile grzejników, jaki typ grzejnika, jakie długie? Kamienica pewnie nie ocieplona. Nie wiem jak się oblicza ciepło właściwe dla mieszkania, ale możesz gdzieś pogooglować. Ile chcesz wydać na kocioł? W Twoim przypadku dobry kocioł jakieś 5-6 tys. Czy masz miejsce na zasobnik (bojler)? Cena montażu ciężko strzelać. 2-3tys jak nie będzie dużo przeróbek, a raczej nie powinno być, także mieszkania Ci raczej nie powinni w ogóle zdewastować. Zasada przy obu piecach jest podobna.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...