Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Cześć,

Chciałem kupić nieruchomość na kredyt hipoteczny. Podpisałem umowę przedwstępną w formie aktu notarialnego, dostałem również kredyt i podpisałem z bankiem umowę kredytowa. Teraz powinniśmy spotkać się u notariusza celem podpisania umowy przyrzeczonej. Do tej pory wszystko szło gładko, ale dostałem informację że sprzedający chce zobaczyć umowę kredytowa albo nie zjawi się u notariusza. Podejście co najmniej dziwne, ale chciałem w związku z tym zadać kilka pytań.

Po pierwsze chciałem zapytać czy w ogóle muszę albo powinienem mu taka umowę pokazywać? Jeśli nie, może jest inny dokument który powinien go przekonać i upewnić ze dostałem kredyt?

Po drugie, co w sytuacji jeśli do zawarcia umowy przyrzeczonej nie dojdzie? Termin mija za 2 miesiące, natomiast na rozwiązanie umowy kredytowej mam jeszcze tydzień. Jeśli dobrze rozumiem to wcześniej niż za 2 miesiące nie mogę nic zrobić aby nie było to uznane za odstępstwo z mojej strony, a za tydzień nie będę mógł zrezygnować z kredytu?

I w końcu co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Z jednej strony chciałbym kupić te nieruchomość z drugiej jeżeli sprzedający będzie robił pod górkę to nie wiem czy warto? Gdybym kupował za gotówkę to pewnie złożyłbym pozew w sądzie aby wydał decyzję w zastępstwie sprzedającego, jednak z uwagi na kredyt nie wiem czy to w ogóle ma sens?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Mowimy o skromnych 2-3m z czego bedzie to pierwszy tego typu obiekt na dzialce (nie liczac samego budynku), wiec pozwolenie nie bedzie potrzebne, a wiec chyba i sam projekt powinien byc zbedny. Pozostaje kwestia zgloszenia prac w urzedzie i wykonania zabudowy, bo schody czy miejsce przy drzwiach pod balkonem juz istnieja. Mowimy jedynie o dostawieniu sciany rownolegle do istniejacych drzwi, oraz prostopadlej do niej i osadzeniu w niej kolejnych drzwi, czyli wydzieleniu nieduzego 2-3m pomieszczenia (wiatrolapu), z miejscem gdzie mozna ew. zostawic okrycie wierzchnie, czyli krotko mowiac mokra kurtke   I jesli sie nie myle, to gdyby postawic tylko 1 scianke oslaniajaca wejscie - bez tej prostopadlej, to nawet zgloszenie byloby niepotrzebne.   Pozostaje kwestia wykonania tego. I tutaj przechodzimy do meritum, czyli czy takie rozwiazanie sie sprawdzi, czy moze lepiej postawic na sciane murowana?
    • Oro kondicionieriai - optimaliam patalpų mikroklimatui Oro kondicionieriai yra prietaisas, skirtas palaikyti patogias klimato sąlygas kambaryje. Karštuoju metų laiku jie naudojami siekiant sumažinti oro temperatūrą kambaryje. Modeliai su šilumos nosies galimybe taip pat gali šildyti orą šaltuoju metų laiku. Oro kondicionieriai yra prieinami pramoniniams ir buitiniams tikslams. Priklausomai nuo modelio, juos gali įkvėpti oro valymo, drėkinimo ir jonizacijos funkcijos, kurios padidina jo kokybę. Fokstrotas yra jūsų vadovas ieškant patikimų buitinių prietaisų. Mūsų kataloge pateikiami oro kondicionieriai, skirti montuoti butą, garbės kupolą, kaimo namuose, biure ar kitame komerciniame turte. Mes pasirinksime modelį, mandagų aptarnavimo zoną, būtiną funkcionalumą. Įrenginio tipas Pagal konstrukcijos tipo asortimentas apima mobilias ir statomas sistemas. Split sistemos Standartinis sprendimas jūsų mėgstamoms gyvenamosioms erdvėms, mažiems biurams, parduotuvėms ir studijoms. Manoma, kad sienos montavimas. Dizainas apima vidinį įrenginį, su kuriuo jūs pakeisite, taip pat išorinį. Pastarasis montuojamas ant pastato fasadų.  Pagrindiniai privalumai: aukštos kokybės oro filtravimo galimybė; sodrinimo ir aušinimo darbai; žemas triukšmo lygis (renkantis modelius su keitiklio kompresoriumi); patalpų su dideliu plotu priežiūra - daugiau nei 60 m2. Prietaisai reikalauja profesionalaus diegimo. Oro kondicionieriaus kaina priklauso nuo funkcinio ir aptarnaujamo ploto. Raktažodžiai: oro kondicionieriai sildykpigiau, oro kondicionieriai namams kaunas , geriausi oro kondicionieriai silumos siurblys, rekuperatoriai oro kondicionieriai butui, oro kondicionieriai kaune klimato kontrole , oro kondicionierius kaina montavimas, oro vesintuvai kaina oras oras  
    • Gość kamil
      zapraszam na projekt kostki brukowej
    • Gość kamil
      zapraszam na www.arquitecto.pl Projekty kostki brukowej w najnizszej cenie na rynku
    • Poszukujecie bram garażowych? Brama segmentowa to coś, co wydaje wam się praktycznie? Chcecie zobaczyć jak dokładnie taka brama działa? Zapraszamy do naszego salonu w Koninie, na ul. Kolskiej 34a Bramy garażowe Konin Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony www: https://budomat.net.pl/oferta/bramy-garazowe/  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...