Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
moraweczka

Czy warto kupić odkurzacz piorący???

Recommended Posts

W dzisiejszych czasach każdy może kupić odkurzacz piorący, al nie każdemu jest on potrzebny. Przedział cenowy odkurzaczy piorących zaczyna się od 500 - 600 zł, ale odkurzacze piorące które naprawdę piorą i z których będziecie zadowoleni to już wydatek co najmniej 1800 zł. I nie mówię tutaj o jednej z najbardziej znanych marek, nie koniecznie to co jest znane to jest dobre w wielu przypadkach rozpoznawalność marki jest bezpośrednio związana z ilością pieniędzy, które producent wpompował w reklamę (reklama jest też częścią ceny) ale nie koniecznie rozpoznawalność może być również związana z okresem funkcjonowania danego producenta na rynku.

Warto ale nie polecam karchera. Lepszy jest numatik ciągnie jak cholera i dobrze pierze ja miałem kiedyś myjnie samochodową więc wiem :)

Mam karchera od dobrych kilku lat. 2 razy do roku uruchamiany. Spełnia swe zadanie - czasami komuś pożyczę dla odpicowania samochodu - wtedy fajnie widać efekt jego działania :)

Skoro odkurzacze przenośne mogą "prać", to te centralne też powinny. I nie będę gołosłowny :)

https://budujemydom.pl/instalacje/centralne-odkurzanie/aktualnosci/13394-odkurzacze-centralne-ktore-zbieraja-rowniez-wode

Era domokrążców z ofertą "wszystko mających" odkurzaczy przenośnych (o marce celowo nie wspominam) bezpowrotnie już chyba minęła.

z własnego doświadczenia nie polecam, korzystałam z kilku modeli za każdym razem kończyło się tak samo 

nie dobranym dywanenem, odkurzacz duży i ciężki nie nadawał się do odkurzania 

Pieniądze wyrzucone w błoto

• Dziękuję 1

Faktycznie, jest to większy sprzęt niż te malutkie tradycyjne odkurzaczyki ale czasem trzeba coś wilgotna szmatka przetrzeć i tu by się właśnie przydał taki odkurzacz nie tyle piorący co myjący (sprzątający z małym dodatkiem wody). Lepsze to niż machanie mopem.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...