Skocz do zawartości

Historia edycji

gawel

gawel

Adam mam pytanie dlaczego jesteś zagorzałym  fanem WM? Wentylacja grawitacyjna działa wtedy kiedy jest potrzebna tzn wtedy kiedy jest zimno i nie otwiera się okien. Ja dodatkowo wspomagam ją wentylatorkiem kanałowym z higrostatem  w łazience. 

Wdami tej wentylacji dla mnie jest koszt założenia i brudne kanały których nigdy nie wyczyścisz, powietrze nigdy nie będzie w 100% czyste. Jest to taki modny kit dla łosi.

 

Jest jeden wyjątek jeżeli ktos popełni błąd i ma dom na działce skarżonej ekologicznie pyłami i syfem gdzie normy sa wielokrotnie przekroczone to faktycznie WM ma sens ale ja jednak zdecydowałbym sie na WM kanałową np 2 szt działającą sekwencyjnie, łatwo ją wyczyścić i kosztuje ok 2000 za 2 szt. Bez monstrualnych rur można ją założyć po zamieszkaniu i przetestowaniu że jest w ogóle potrzebna.  

 

W moim przypadku nie płacę za ogrzewanie nic , WM będzie dla mnie strata generującą koszty eksploatacyjne i inwestycyjne, ale ja mieszkam w fajnej okolicy nie kupowałem działki w 

 

stezenie-pylow-w-polskich-miastach-636x4

stezenie-benzoapirenu-w-polskich-miastac

 

Jeżeli ktoś mieszka w sąsiedztwie lasów i łąk i powietrze ma czyste i pachnące to w nocy wietrzy dom aby te aromaty wniknęły do domu a nie będzie piłował rekuperator który zużyje prąd a niczego w lecie nie odzyska. Reasumując WM nie dla wszystkich i nie zawsze. Tylko dla ratowania sytuacji na skażonych terenach. Ale w sumie może lepiej nie budować tam domów wyjdzie taniej i zdrowiej. Z trzeciej  strony to nie taki głupi pomysł bo i tak można nie dożyć spłaty kredytu tak ze człowiek długo się nie będzie męczył 

gawel

gawel

Adam mam pytanie dlaczego jesteś fanem WM? Wentylacja grawitacyjna działa wtedy kiedy jest potrzebna tzn wtedy kiedy jest zimno i nie otwiera się okien. Ja dodatkowo wspomagam ją wentylatorkiem kanałowym z higrostatem  w łazience. 

Wdami tej wentylacji dla mnie jest koszt założenia i brudne kanały których nigdy nie wyczyścisz, powietrze nigdy nie będzie w 100% czyste. Jest to taki modny kit dla łosi.

 

Jest jeden wyjątek jeżeli ktos popełni błąd i ma dom na działce skarżonej ekologicznie pyłami i syfem gdzie normy sa wielokrotnie przekroczone to faktycznie WM ma sens ale ja jednak zdecydowałbym sie na WM kanałową np 2 szt działającą sekwencyjnie, łatwo ją wyczyścić i kosztuje ok 2000 za 2 szt. Bez monstrualnych rur można ją założyć po zamieszkaniu i przetestowaniu że jest w ogóle potrzebna.  

 

W moim przypadku nie płacę za ogrzewanie nic , WM będzie dla mnie strata generującą koszty eksploatacyjne i inwestycyjne, ale ja mieszkam w fajnej okolicy nie kupowałem działki w 

 

stezenie-pylow-w-polskich-miastach-636x4

stezenie-benzoapirenu-w-polskich-miastac

×
×
  • Utwórz nowe...