Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

Dnia 19.04.2021 o 09:46, gawel napisał:

Koszt mojego klimatyzatora wraz z montażem to 2780 zł po odliczeniu ulgi termomodernizacyjnej ok 2350. Czy można mieć tanio pompę ciepła? Nie po prostu trzeba :) 

No dobra, jak nie tajemnica to poproszę o informację jakiej marki masz ten klimatyzator no i jakiej mocy, bo nie piszesz konkretnie w końcu jakiej.

Tak pytam bo mam zamiar zakupić w celu bardziej chłodzenia do sypialni, ale grzać też będzie bo dlaczego by nie, jak to takie dobre.

demo

demo

Dnia 19.04.2021 o 09:46, gawel napisał:

Koszt mojego klimatyzatora wraz z montażem to 2780 zł po odliczeniu ulgi termomodernizacyjnej ok 2350. Czy można mieć tanio pompę ciepła? Nie po prostu trzeba :) 

No dobra, jak nie tajemnica to poproszę o informację jakiej marki masz ten klimatyzator no i jakiej mocy, bo nie piszesz konkretnie w końcu jakiej.

Tak pytam bo mam zamiar zakupić w celu bardziej chłodzenia do sypialni, ale grzać też będzie bo dlaczego by nie.

demo

demo

Dnia 19.04.2021 o 09:46, gawel napisał:

Koszt mojego klimatyzatora wraz z montażem to 2780 zł po odliczeniu ulgi termomodernizacyjnej ok 2350. Czy można mieć tanio pompę ciepła? Nie po prostu trzeba :) 

No dobra, jak nie tajemnica to poproszę o informację jakiej marki masz ten klimatyzator no i jakiej mocy, bo nie piszesz konkretnie w końcu jakiej.

×
×
  • Utwórz nowe...