Skocz do zawartości

meble łazienkowe


edit

Recommended Posts

chciałabym wreszcie wykończyć swoją łazienkę na piętrze - mają tam byc dwie umywalki, wanna i sedes podwieszony.
chciałam mieć również umywalki na szafkach wiszących na ścianach ale okazało się że nasze cienkie ścianki działowe nie utrzymają takiego obciążenia. dlatego szafki pod umywalki muszą stać na podłodze icon_sad.gif nie mam jednak skąd czerpać inspiracji ... może pomożecie? jakaś strona internetowa z cenami (rozsądnymi) mile widziana.
Link do komentarza
Cytat

chciałabym wreszcie wykończyć swoją łazienkę na piętrze - mają tam byc dwie umywalki, wanna i sedes podwieszony.
chciałam mieć również umywalki na szafkach wiszących na ścianach ale okazało się że nasze cienkie ścianki działowe nie utrzymają takiego obciążenia. dlatego szafki pod umywalki muszą stać na podłodze icon_sad.gif nie mam jednak skąd czerpać inspiracji ... może pomożecie? jakaś strona internetowa z cenami (rozsądnymi) mile widziana.



Zajrzyj do Leroy Merlin, OBI, mają naprawdę fajne meble łazienkowe. Nawet jakby Ci nie spasowały to zawsze będziesz mieć punkt odniesienia.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Zobacz sobie tutaj: http://multizakupy.pl/Lazienki Dostaniesz tam chyba wszystkie rzeczy potrzebne do wykończenia i urządzenia łazienki, a przy zdjęciach danej rzeczy są nieraz całe łazienki pokazane więc stąd możesz również czerpać jakieś inspiracje. Tutaj na zdjęciu masz fajny przykład mebli do łazienki, tylko zamiast szafki wiszącej mogłabyś jakąś mniejszą postawić na ziemi.
Brak obrazka
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...