Skocz do zawartości

Proszę ekspertów o pomoc


GrzesIEK_NS

Recommended Posts

Witam,
chcę kupic dzialke na którym stoi juz dom w stanie surowym otwartym ( budowany na poczatku lat 90 - prace nad nim zostały przerwane ponad 10 lat temu). Prosze mi powiedziec jak wygląda zalatwienie formalności związanych z kontunuacją budowy tego domu (nadmieniam żę chciałbym dokonać pewnych zmian w tym domu tj. zmiana ilości okien, przebudowa wewnętrznych ścian miedzy pokojami oraz przebudowa schodów prowadzących na piętro, a także chce wstawić dodatkowe wejście do domu). Bardzo proszę napisac mi gdzie i jak zalatwić wszelkie formalności związane z wyżęj wymienioną budową.
Link do komentarza
Zgodnie z przepisami pozwolenie na budowę domu straciło ważność i po prostu należy złożyć nowy wniosek o wydanie pozwolenia na budowę dołączając zmodyfikowany projekt i wszelkie niezbędne dokumenty.

Inny wariant do uzupełnienie dziennika budowy i jej kontynuowanie wg starego projektu, a następnie wprowadzenie planowanych zmian i dołączenie rysunków zamiennych. Kontynuacja budowy może być realizowana jeśli przerwa wg zapisów w dzienniku nie przekracza 2 lat.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...