Skocz do zawartości

Nietrzymanie się wizualizacji przez dewelopera


Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Co prawda sprawa dotyczy mieszkania w bloku jednak mam nadzieję, że uda mi się uzyskać pomoc. Problem polega na tym, że deweloper nie trzyma się wizualizacji ani nie zostaliśmy poinformowani, że coś takiego ma się znaleźć przed naszymi oknami.. chodzi o ogromne, czarne i metalowe zadaszenie wjazdu do garaży podziemnych. Jesteśmy tymi pechowcami, którzy kupili mieszkanie z ogródkiem wprost przed tym czymś :( Po dłuższej naradzie z innymi mieszkańcami zastanawiamy się czy to jest zgodne z prawem? Trochę martwi nas to, że wychodząc na ogródek lub po prostu patrząc przez okno będziemy widzieć taką konstrukcje. Dodatkowo dochodzi problem nagrzewania się tej blachy latem oraz odbierania dźwięków jak chociażby przy mocniejszym deszczu czy gradzie. Podsyłam zdjęcia wizualizacji oraz zdjęć w realu. Zdjęcie co prawa wykonane ponad miesiąc temu jednak termin odbioru zbliża się wielkimi krokami i nie wiemy czy będziemy w stanie cokolwiek z tym zrobić? 

269EBFEC-93EE-4BE5-9E55-93B36F7EC4F5.png

68DDB1E4-7B63-41EA-A0E7-21D46CF185B2.jpeg

Link do komentarza

wcale to nie takie hop siup;

Deweloper przedstawił prospekt? co w nim było? to szkaradziejstwo?

Gdybym miał ogródek od szczytu tego budynku i wp... by mi to stalowe pudło zasłaniające wszystko co możliwe to bym się wq... bez dwóch zdań.

 

Podobnie z czerpnią/wyrzutnią przed budynkiem, dwa razy jak na wizce

 

Moim zdaniem powinniście powalczyć, a jak zbierze się kilka osób to będziecie silniejsi. Prawo do dostępu do dokumentacji macie -ciekawe co było w projekcie do PnB, a co w (po)wykonawczym. Jeżeli w projekcie do PnB to już było to Was po prostu oszukali, Jeżeli nie było a jest w (po)wykonawczym to zmienili reguły w czasie gry NIE INFORMUJĄC.

Ja bym kopał się.

 

Link do komentarza

W prospekcie nie ma ani słowa o jakimś zadaszeniu wjazdu do garaży. Na wszystkich planach które dostaliśmy również tego nie ma. Żeby było ciekawiej to blok na przeciwko ma dokładnie taki sam wjazd jak my i tam nie postawiono żadnego zadaszenia. W takim razie będziemy walczyć z deweloperem i próbować cokolwiek zrobi bo prawdę mówiąc jestem trochę załamana :( 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...