Skocz do zawartości

Wybieramy nawierzchnie w nowoczesnym stylu


Recommended Posts

 Nawierzchnia podjazdu bądź miejsce postojowe przeznaczone dla pojazdów powinna być utwardzona, by w okresie suszy w powietrze nie wzbijał się pył oraz kurz, a po opadach deszczu nie robiły kałuże. Warto wybrać właściwy materiał nawierzchniowy, aby nie wnosić do budynku błota bądź piasku.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budownictwob2b.pl/wykanczanie/puls-branzy/17584-wybieramy-nawierzchnie-w-nowoczesnym-stylu

Link do komentarza
Gość Janek
U siebie mam bruk klinkierowy, i mimo iż ma już kilkanaście lat wygląda super, no może poza miejscami gdzie jedzie samochód, bo kolor się wytarł :( ale podobno to dlatego że wybrałem tzw angobowany
Link do komentarza

Myślę, że dobrym pomysłem są płyty ażurowe jako alternatywa dla pełnej kostki betonowej. To już ni tylko kwestia gustu a ilości wielkości powierzchni zielonej na działce w stosunku do tej zabudowanej. W dobie podatku od deszczu ażurowe nawierzchnie pozwalają na wzrost traw i niskiej roślinności. Jeżeli zabudujemy betonem działkę, pozostaje nam tylko dach zielony. Za kilka lat będziemy walczyć o każdy skrawek zieleni.

394069-ad2b-1100x0-sc2x04_polbruk-greeng

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...