Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

Dnia 17.03.2021 o 10:24, Magda Leśnik napisał:

Rozumiem że mam prawo wymagać od dewelopera aby zaczął ogrzewać mieszkanie nade mną np grzejnikami elektrycznymi podpiętymi do sieci technicznej? Para będzie się kondensować tak długo jak długo sufit będzie wychłodzony?

Ja sie tylko zastanawiam, skąd tyle tej pary u ciebie w mieszkaniu?

Czy to jest kwestia niedosuszonych murów (ale przecież suszyłaś), czy nadmiernej produkcji wilgoci (???), czy braku odpowiedniego przewietrzania (wymiany powietrza) mieszkania?

Nie wydaje mi się żeby samo nieogrzewane mieszkanie u góry dawało taką zmianę i różnicę temperatury, chyba że tam są non stop otwarte okna.

zenek

zenek

Dnia 17.03.2021 o 10:24, Magda Leśnik napisał:

Rozumiem że mam prawo wymagać od dewelopera aby zaczął ogrzewać mieszkanie nade mną np grzejnikami elektrycznymi podpiętymi do sieci technicznej? Para będzie się kondensować tak długo jak długo sufit będzie wychłodzony?

Ja sie tylko zastanawiam, skąd tyle tej pary u ciebie w mieszkaniu?

Czy to jest kwestia niedosuszonych murów (ale przecież suszyłaś), czy nadmiernej produkcji wilgoci (???), czy braku odpowiedniego przewietrzania (wymiany powietrza) mieszkania?

Nie wydaje mi się żeby samo nieogrzewane mieszkanie u góry dawało taką zmianę temperatury, chyba że tam są non stop otwarte okna.

×
×
  • Utwórz nowe...