Skocz do zawartości

Komfort odkurzania z odkurzaczem centralnym


Recommended Posts

Gość Dank

Jak dla mnie to jest już przestarzałe rozwiązanie i strata pieniędzy. U siebie skorzystam po prostu z autonomicznych odkurzaczy, będę potrzebował jeden na piętro + na parterze planuję model mopujący. To jest najwygodniejsze rozwiązanie, gdy po prostu nie trzeba odkurzać.

Link do komentarza

Otóż to - każdy ma na ten temat swoje zdanie i z pewnością kiedyś były tzw. dwie szkoły a teraz dodatkowo prezentujesz kolejną - trzecią - z mopem :).

Jeżeli ktoś ma dom wielopokoleniowy i ma biegać po schodach z tradycyjnym odkurzaczem - życzę powodzenia. Ludzie powinni sobie ułatwiać życie a nie odwrotnie. Dużo uwagi ostatnio poświęca korzyściom, które niesie odkurzacz centralny dla alergika. Można z tym oczywiście polemizować, ale fakty "mówią za siebie".

 

Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Gość Stefan Kraśnik

no tak a ja mam robot którego nie muszę już czyścić i opróżniać bo robi to za mnie odkurzacz centralny. Tylko trza mieć instalacje odkurzacza inaczej co 3 dni opróżniano robocika😉

 

bzdur tu nie piszcie że robot dom wam ogarnia. To męczące tylko jest. Całe szczęście hydraulik zrobił nam instalację, szkoda że zwykła bez węża chowanego w ścianie ale i tak idzie tym posprzątać cały dom.

Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...