Skocz do zawartości

Modne narożniki w 2021 roku - TOP 7 kolorów


Recommended Posts

Jesteście ciekawi, jakie modne narożniki, będą w 2021 roku? Tak więc nowe narożniki w tym roku, przykują uwagę wyrafinowanymi kolorami. Natomiast funkcjonalnością będą nawiązywać do idei komfortu stojącej w centrum nowoczesnego designu. Ponadto modne narożniki z funkcją spania również, wpiszą się w szerszą modę na meble modułowe, które zaprojektowane, będą tak, by odpowiadać na indywidualne potrzeby użytkowników. Dlatego jeżeli szukacie sofy, która podczas rodzinnych spotkań pomieści całą rodzinę warto pomyśleć o sofach modułowych.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/salon/aktualnosci/94839-modne-narozniki-w-2021-roku-top-7-kolorow

Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

Dlaczego kolor złota "dodatków" kojarzy mi się z kiczem, szczególnie w nowoczesnym zdobnictwie -  :)

Może taki schematyzm myślowy połączony z brakiem edukacji estetycznej, albo po prostu jakieś złe przykłady spotykane w swoim otoczeniu. :icon_razz:

No sam nie wiem.

A określenie glamur coś Ci mówi?.

Link do komentarza

Ciekawe w formie dodatki w odcieniu złota wyglądają bardzo dobrze - wazony, ramki do zdjęć, lampy, konstrukcje stolików kawowych. Złoto zastosowane z umiarem i wyczuciem daje bardzo ładne efekty, podkręcające aranżacje wnętrz.

 

Kiczem może być wszystko, jeśli jest w nadmiarze, kiepskiej jakości lub nieumiejętnie zestawione.

Kluczowe jest wyczucie estetyki i umiar.

 

Butelkowa zieleń i złoto - pasują idealnie.

 

Link do komentarza
2 godziny temu, demo napisał:

Może taki schematyzm myślowy połączony z brakiem edukacji estetycznej, albo po prostu jakieś złe przykłady spotykane w swoim otoczeniu. :icon_razz:

No sam nie wiem.

A określenie glamur coś Ci mówi?.

AAAAAAAAAAAaaaaa :takaemotka:

Nie miałem na myśli twojej Japonki - akurat w ogóle o tym nie pomyślałem, że ci się skojarzy...

@demo - no proszę, jaki wr:)ażliwy, jak to nigdynie wiadomo, co kogoś ukłuje?..........

 

Nie - poprostu nowe wnętrza ze złotkiem nie kojarżą mi się z elegancją (może poza łazienką :yahoo:)

Takie nowobogackie to jest - choć np. Cyganie to lubią, ale to jest ic trochę folklor, więc szanuję...

6 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo i wnętrza napisał:

Kiczem może być wszystko, jeśli jest w nadmiarze, kiepskiej jakości lub nieumiejętnie zestawione.

Kluczowe jest wyczucie estetyki i umiar.

 

Butelkowa zieleń i złoto - pasują idealnie.

Skoro tak mówisz, to nie wypada się nie zgodzić - w obliczu zbliżającego się Dnia Kobiet :)

Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

Nie - poprostu nowe wnętrza ze złotkiem nie kojarżą mi się z elegancją (może poza łazienką :yahoo:)

 

Ja też nie wiem, skąd wzięły Ci się te skojarzenia - najpewniej z braku śledzenia aktualnych trendów.

 

1 godzinę temu, zenek napisał:

Takie nowobogackie to jest - choć np. Cyganie to lubią, ale to jest ic trochę folklor, więc szanuję...

 

Stek kłamstw i pomówienia.

Nikt Ci nie każe wytapetować salonu tapetami ze złotymi ornamentami ... wystarczą fajne dodatki, lub postawienie na jeden mocny element :)

 

 

 

 

 

rozswietlone-wnetrze-zlotem.jpg

unnamed.jpg

zota_lampa_nad_stoi_nad_wyspe_do_kuchni_i_salonu.png

zegary_head.jpg

pol_pl_ABSYNTH-Sofa-Moon-zlota-30641_14.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...