Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

3 godziny temu, demo napisał:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.  Zamontowali i nic nie zapłaciłem, może im się spodobałem czy cuś.xD

Wszyscy by tak chcieli, wiem, ale w kapitaliźmie jak wiesz nie ma wszystkim po równo,.:icon_mrgreen:

Lucky.:takaemotka:

3 godziny temu, demo napisał:

Tak, inna, ale jak już coś się przerabia to chyba dobrze to zrobić z obowiązującymi nowymi przepisami i cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami.:)

Jak nie ma tej zwrotki to będzie mu do sieci cofać, albo spłuczka będzie się otwierać i popuszczać wodę, jeżeli wcześniej zawór bezpieczenstwa nie upuści wody.

Owszem taka modernizacja nie jest droga, robocizna pewnie droższa od materiału, również polecam taki montaż.

Jednak problem Pawła1587 będzie nadal występował, dopóki nie zamontuje dodatkowego zaworu zwrotnego lub nie wymieni tego zaworu bezpieczeństwa na sprawny, ten zawór to dwa w jednym, czyli zawór bezpieczeństwa z zaworem zwrotnym, a najwidoczniej zawór zwrotny w tym zaworze bezpieczeństwa "nie trzyma" nie spełnia swojej roli, czasami tak się zdarza prze miniaturyzację to taka  trochę "chińska lipa" ten zaworek.   

367700_1.jpg

vrA9lwr.jpeg

animus

animus

3 godziny temu, demo napisał:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.  Zamontowali i nic nie zapłaciłem, może im się spodobałem czy cuś.xD

Wszyscy by tak chcieli, wiem, ale w kapitaliźmie jak wiesz nie ma wszystkim po równo,.:icon_mrgreen:

Lucky.:takaemotka:

3 godziny temu, demo napisał:

Tak, inna, ale jak już coś się przerabia to chyba dobrze to zrobić z obowiązującymi nowymi przepisami i cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami.:)

Jak nie ma tej zwrotki to będzie mu do sieci cofać, albo spłuczka będzie się otwierać i popuszczać wodę, jeżeli wcześniej zawór bezpieczenstwa nie upuści wody.

Owszem taka modernizacja nie jest droga, robocizna pewnie droższa od materiału, również polecam taki montaż.

Jednak problem Pawła1587 będzie nadal występował, dopóki nie zamontuje dodatkowego zaworu zwrotnego lub nie wymieni tego zaworu bezpieczeństwa na sprawny, ten zawór to dwa w jednym, czyli zawór bezpieczeństwa z zaworem zwrotnym, a najwidoczniej zawór zwrotny w tym zaworze bezpieczeństwa "nie trzyma" nie spełnia swojej roli, czasami tak się zdarza prze miniaturyzację to taka  trochę chińska lipa ten zaworek.   

367700_1.jpg

vrA9lwr.jpeg

animus

animus

3 godziny temu, demo napisał:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.  Zamontowali i nic nie zapłaciłem, może im się spodobałem czy cuś.xD

Wszyscy by tak chcieli, wiem, ale w kapitaliźmie jak wiesz nie ma wszystkim po równo,.:icon_mrgreen:

Lucky.:takaemotka:

3 godziny temu, demo napisał:

Tak, inna, ale jak już coś się przerabia to chyba dobrze to zrobić z obowiązującymi nowymi przepisami i cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami.:)

Jak nie ma tej zwrotki to będzie mu do sieci cofać, albo spłuczka będzie się otwierać i popuszczać wodę, jeżeli wcześniej zawór bezpieczenstwa nie upuści wody.

Owszem taka modernizacja nie jest droga, robocizna pewnie droższa od materiału, również polecam taki montaż.

Jednak problem Pawła1587 będzie nadal występował, dopóki nie zamontuje dodatkowego zaworu zwrotnego lub nie wymieni tego zaworu bezpieczeństwa na sprawny, ten zawór to dwa w jednym, czyli zawór bezpieczeństwa z zaworem zwrotnym, a najwidoczniej zawór zwrotny w tym zaworze "nie trzyma" nie spełnia swojej roli, czasami tak się zdarza prze miniaturyzację to taka  trochę chińska lipa ten zaworek.   

367700_1.jpg

vrA9lwr.jpeg

animus

animus

3 godziny temu, demo napisał:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.  Zamontowali i nic nie zapłaciłem, może im się spodobałem czy cuś.xD

Wszyscy by tak chcieli, wiem, ale w kapitaliźmie jak wiesz nie ma wszystkim po równo,.:icon_mrgreen:

Lucky.:takaemotka:

3 godziny temu, demo napisał:

Tak, inna, ale jak już coś się przerabia to chyba dobrze to zrobić z obowiązującymi nowymi przepisami i cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami.:)

Jak nie ma tej zwrotki to będzie mu do sieci cofać, albo spłuczka będzie się otwierać i popuszczać wodę, jeżeli wcześniej zawór bezpieczenstwa nie upuści wody.

Owszem taka modernizacja nie jest droga, robocizna pewnie droższa od materiału, również polecam taki montaż.

Jednak problem Pawła1587 będzie nadal występował, dopóki nie zamontuje dodatkowego zaworu zwrotnego lub nie wymieni tego zaworu bezpieczeństwa na nowy, ten zawór to dwa w jednym, czyli zawór bezpieczeństwa z zaworem zwrotnym, a najwidoczniej zawór zwrotny w tym zaworze "nie trzyma" nie spełnia swojej roli, czasami tak się zdarza prze miniaturyzację to taka  trochę chińska lipa ten zaworek.   

367700_1.jpg

vrA9lwr.jpeg

×
×
  • Utwórz nowe...