Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Rok 2021 będzie rokiem pomp ciepła na rynku budowlanym. NIBE-BIAWAR jest gotowa na maksymalne wykorzystanie koniunktury


Recommended Posts

Mimo perturbacji spowodowanych COVID rynek pomp ciepła w kończącym się roku zanotował dwukrotny wzrost. A to dopiero początek ekspansji, bo zmiany w prawie budowlanym i polityce klimatycznej począwszy od 2021 roku na dobre zapalają przed produkcją tych urządzeń zielone światło! Fabryka NIBE-BIAWAR w Białymstoku gotowa jest na te wyzwania i po kolejnych rekordach w 2020 r. prognozuje równie wysoką dynamikę sprzedaży w 2021 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/pompy-ciepla/aktualnosci/93814-rok-2021-bedzie-rokiem-pomp-ciepla-na-rynku-budowlanym-nibe-biawar-jest-gotowa-na-maksymalne-wykorzystanie-koniunktury

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma znaczenie skoro podzespoły mogą pochodzić z Azji? Czy to jest jakiś wyznacznik dla dokonania takiego lub innego wyboru? Możesz rozwinąć pytanie? Na myśl przychodzi mi tylko obsługa serwisowa ale tu i tak wkracza dystrybutor/producent na lokalnym rynku i musi o to zadbać. O jakości się ni wypowiem, ale biorąc pod uwagę multum realizacji, można wziąć pod uwagę pompy tej marki - bez względu na źródło produktu i podzespołów.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...