Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Grzybek być może reguluje się ręczxnie  po odciągnięciu na osi i obrocie, albo specjalnym kluczem. Każda firma okuciowa na nieco inne rozwiązania, Awaryjnie można wstawić uszczelkę samoprzylepną.   

Grzybek być może reguluje się ręczxnie  po odciągnięciu na osi i obrocie. Każda firma okuciowa na nieco inne rozwiązania, Awaryjnie można wstawić uszczelkę samoprzylepną.   

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzięki za odpowiedź. Właśnie zastanawiałem się czy jakikolwiek tynk gipsowy w połączeniu z tymi prętami nie spowoduje, że wyjdzie rdza przez ten tynk. W sumie pomalowanie ich farba antykorozyjną powinno załatwić ten problem. Czy mógłbym to zakleić czymś innym co by nie powodowało korozji tych prętów, w razie gdyby nie udało się ich całkiem zamalować?
    • Wydaje mi się że nie ma tu żadnych wielkich mecyi. Podstawowa sprawa to czy ten sufit jest już na tyle suchy by cokolwiek można by robić z nim. Nie wiem jaka wilgotność powinna być w garażu, ale pewnie max 70%. Dobrze byłoby zmierzyć sam sufit. Jak jest wszystko ok, to gips budowlany, albo zarzucić tynkiem gipsowym i na to gładź. Natomiast co do tego zardzewiałego zbrojenia to spróbuj wydłubać tego tynku na ile się da, bo tak to co napisałem wyżej to może być rozwiązanie doraźne na max 5 lat, bo od rdzy i tak to raczej spuchnie. A jakby się dało dostać do tego pręta, skuć na tyle, wyczyścić i zamalować jakimś Hamerajtem to tylko na plus. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę ze jest to do zaproponowania KB, ale za wiele konstruktywnych pomysłów to nie mogę się spodziewać od tej osoby. Wszystko w stylu róbcie jak uważacie. Dlatego pozostaje mi forum i ludzie tacy jak Ty. A okno ścienno-połaciową fajne ale poza moimi możliwościami finansowymi. Wszystko staramy się robić sami dlatego Tu jestem
    • co najwyżej jutro, bo pozycję już mam horyzontalną, chyba, że ktoś inny maźnie i pamiętaj - rozmawiamy jak to można zrobić - decyzja ostatecznie jak należy do człowieka z właściwymi uprawnieniami   a co do okna - trochę słabo by to wyglądało - poszukaj takich o których pisałem, to ma jakieś ręce i nogi, fajnie wygląda, a że trochę więcej trza zrobić (czyt. wydać) to jak ma się warunki to warto moim zdaniem
    • Chcemy okno ok 50cm wysokie na 2,5m szerokie żeby było spójne szerokością z oknem na dole. Ale jesteśmy w stanie z niego zrezygnować i zrobić np dwa obok siebie albo w ostateczności zupełnie zrezygnować.    Jesteś w stanie mniej więcej narysować mi na rzucie poddasza czy parteru ktore miejsca były by najlepsze do umiejscowionia słupów  ? Byłbym bardzo wdzięczny. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...