Skocz do zawartości

Kupno działki pod budowe za kilka lat - odległości zabudowy


Recommended Posts

Witam serdecznie!

 

Otrzymałem dość atrakcyjną ofertę działki budowlanej, działa graniczy z innymi pustymi działkami budowlanymi, które w przyszłości znajdą sobie nabywców.

Póki co nie zamierzam się budować, jednak nie wykluczam tego w perspektywie ok 5 lat.

 

Wiem, że istnieją minimalne odległości zabudowań od działki sąsiadów. I jeśli się nie mylę to jest tak, że są tym większe jeśli istnieje już na niej budynek, oraz czy elewacja od strony działki ma okna itd.

 

Czy, biorąc pod uwagę, że działka nie będzie zagospodarowana przez długi czas, dam sąsiadom wolną drogę do przysunięcia bliżej swojej nieruchomości do mojej działki i spowodowania ograniczeń w mojej przyszłej budowie?

Czy jestem w stanie się przed tym zabezpieczyć?

Czy jest kupowanie działki na której, aktualnie nie zamierzam się budować ma w ogóle sens?

 

 

 

 

Link do komentarza

sens jest, ziemia daje więcej niż bank w oprocentowaniu, a odległości? Warunki techniczne jakim powinny...sprawdź i będziesz wiedział, a jak sąsiad będzie chciał za wiele, to jest w oddziaływaniu na działki sąsiednie i powinieneś być poinformowany o postępowaniu w sprawie...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...