Skocz do zawartości

Historia edycji

aru

aru

dalej sadzisz bzdury jakich mało

a co pod linią 15kV nie może być drogi?! co? buduje cokolwiek pod linią?! o czym Ty piszesz? :icon_eek:

 

jak strefa oddziaływania???? jaki stały pobyt??? :wallbash:

2 godziny temu, Agusia2021 napisał:

No zobaczymy co wyjdzie podczas kontroli. Trochę się obawiam bo o naszym PINB krążą już legendy, że nakazami rozbiórki sypie jak z rękawa. Niby czuję, że mam rację, ale strach jest. A moje poczucie niesprawiedliwości sięga zenitu. Bo na logikę, jakbym wjechała komuś samochodem w dom to nadzór nie mi każe zabezpieczyć, cz naprawić ścianę, tylko właścicielowi budynku. A ten co najwyżej może się domagać ode mnie jakiegoś zadośćuczynienia. A ewentualna sprawa cywilna z ZE nie przeraża mnie tak, jak np. zablokowanie budowy. Niestety na mój wymarzony domek wzięłam kredyt, w którym mam terminy na rozliczenie inwestycji.  A miało być tak cudownie:zalamka:

luzik, w tym temacie to mogą nic

także nie przejmuj się

aru

aru

dalej sadzisz bzdury jakich mało

a co pod linią 15kV nie może być drogi?! co? buduje cokolwiek pod linią?! o czym Ty pisze? :icon_eek:

 

jak strefa oddziaływania???? jaki stały pobyt??? :wallbash:

1 godzinę temu, Agusia2021 napisał:

No zobaczymy co wyjdzie podczas kontroli. Trochę się obawiam bo o naszym PINB krążą już legendy, że nakazami rozbiórki sypie jak z rękawa. Niby czuję, że mam rację, ale strach jest. A moje poczucie niesprawiedliwości sięga zenitu. Bo na logikę, jakbym wjechała komuś samochodem w dom to nadzór nie mi każe zabezpieczyć, cz naprawić ścianę, tylko właścicielowi budynku. A ten co najwyżej może się domagać ode mnie jakiegoś zadośćuczynienia. A ewentualna sprawa cywilna z ZE nie przeraża mnie tak, jak np. zablokowanie budowy. Niestety na mój wymarzony domek wzięłam kredyt, w którym mam terminy na rozliczenie inwestycji.  A miało być tak cudownie:zalamka:

luzik, w tym temacie to mogą nic

także nie przejmuj się

×
×
  • Utwórz nowe...