Skocz do zawartości

Historia edycji

ariaprimo

ariaprimo

Przypomnialo mi sie. Przy okazji wizji lokalnej policzylam drzewa. Zostalo mi ich przecietnie 86,7 szt., ktora to liczba mnie satysfakcjonuje. W okolicy chatki sa tylko od jej wschodniej i polnocnej strony, wiec nawet jak ktores sie zlamie, to na nia nie padnie. Mam ich sporo przy ogrodzeniu, pozostaje miec nadzieje, ze te wytrzymaja, i ze ewentualnie ogrodzenie tez wytrzyma. Chociaz tu mam troche watpliwosci, ale nie ma sensu martwic sie na zapas. Pozyjemy, zobaczymy...

ariaprimo

ariaprimo

Przypomnialo mi sie. Przy okazji wizji lokalnej policzylam drzewa. Zostalo mi ich przecietnie 86,7 szt., ktora to liczba mnie satysfakcjonuje. W okolicy chatki sa tylko od jej wschodniej strony, wiec nawet jak ktores sie zlamie, to na nia nie padnie. Mam ich sporo przy ogrodzeniu, pozostaje miec nadzieje, ze te wytrzymaja, i ze ewentualnie ogrodzenie tez wytrzyma. Chociaz tu mam troche watpliwosci, ale nie ma sensu martwic sie na zapas. Pozyjemy, zobaczymy...

ariaprimo

ariaprimo

Przypomnialo mi sie. Przy okazji wizji lokalnej policzylam drzewa. Zostalo mi ich przecietnie 86,7 szt., ktora to liczba mnie satysfakcjonuje. W okolicy chatki sa tylko od jej zachodniej strony, wiec nawet jak ktores sie zlamie, to na nia nie padnie. Mam ich sporo przy ogrodzeniu, pozostaje miec nadzieje, ze te wytrzymaja, i ze ewentualnie ogrodzenie tez wytrzyma. Chociaz tu mam troche watpliwosci, ale nie ma sensu martwic sie na zapas. Pozyjemy, zobaczymy...

×
×
  • Utwórz nowe...