Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

1 godzinę temu, ariaprimo napisał:

Jakby co, to mam nadzieje, ze samochodu by nie atakowaly :scratching:

Ja znam bardziej miejskie  osiedlowe, Trójmiasto, cale stada z młodymi chodzą i trawniki nosem wywijają w drugą stronę. 

Wychodzisz ze śmieciami wieczorem, a tu miejscówkę  wykorzystują dziki.

Jak się rzuci jabłko, to zaczynają się bić, "piłują" ryja, zwłaszcza te młode.

Raz podjechałem powoli samochodem pod  stado, wieczorkiem i locha zajęta ryciem mnie nie zauważyła, jechałem na napędzie elektrycznym, otworzyłem szybę, przejechałem ręką po jej sierści, odbiegła, a ja musiałem rękę myć niestety parę razy.:takaemotka: 

Na mazurach leśne są większe, zwłaszcza odyńce, mają wyższe łapy i szable długie, robią wrażenie. 

Samochodu się boją, ale jak będziesz pieszo,  a na drodze locha  z młodymi to omijaj lepiej, nic nie wiadomo co mi do łba strzeli. 

animus

animus

51 minut temu, ariaprimo napisał:

Jakby co, to mam nadzieje, ze samochodu by nie atakowaly :scratching:

Ja znam bardziej miejskie  osiedlowe, Trójmiasto, cale stada z młodymi chodzą i trawniki nosem wywijają w drugą stronę. 

Wychodzisz ze śmieciami wieczorem, a tu miejscówkę  wykorzystują dziki.

Jak się rzuci jabłko, to zaczynają się bić, "piłują" ryja, zwłaszcza te młode.

Raz podjechałem powoli samochodem pod  stado, wieczorkiem i locha zajęta ryciem mnie nie zauważyła jechałem na napędzie elektrycznym, otworzyłem szybę przejechałem ręką po jej sierści, odbiegła, a ja musiałem rękę myć niestety parę razy.:takaemotka: 

Na mazurach leśne są większe, zwłaszcza odyńce, mają wyższe łapy i szable długie, robią wrażenie. 

Samochodu się boją, ale jak będziesz pieszo,  a na drodze locha  z młodymi to omijaj lepiej, nic nie wiadomo co mi do łba strzeli. 

×
×
  • Utwórz nowe...