Skocz do zawartości

Płytki z Leroy Merlin - Tempo Gricio


Recommended Posts

Witajcie,

 

Nie wiem czy to efekt źle wykonanej pracy mojej ekipy remontowej czy płytek, ale wydaje mi się, że tego drugiego..

Wcześniej gdy padało światło dzienne lub swiecilem latarka to tego nie było widać. Gdy doszły halogeny od góry to od razu rzuciło mi się to w oczy. Strasznie to wygląda. 

 

Gres ma ogromne wybrzuszenia w niektórych miejscach. 

IMG_20210129_165224.jpg

IMG_20210129_165235.jpg

Link do komentarza

Poza zmianą oświetlenia to raczej nic z tym już nie zrobisz. Co do wykonania to raczej się ma do czego przyczepić na pierwszy rzut oka. Fugi wszystkie równe. Nie odbierz tego jako złośliwość, ale wygląda to dość osobliwie, trochę jak jakiś nieład artystyczny. Zgubiły by się trochę te wybrzuszenia jakby płytki były na przemian.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza

Tak, to jest wyłącznie "wina" oświetlenia  i wykonania/gatunku płytek...:bezradny:

 

Te nierówności/wybrzuszenia występują nieregularnie i żadne przekładanie płytek - właściwie PŁYT, bo to dość duże płytki - nic nie dałoby...

Wybrzuszenia są efektem takiej, a nie innej technologii produkcji płytek i rozdzielania na gatunki i - niestety - na punkty sprzedaży, do których towar ma być wysyłany... sklep firmowy zbyłby takie płytki jako pozagatunkowe, a market... cóż...

 

Takie oświetlenie bardzo często psuje efekt zaplanowany przez projektującego... Kilka razy zdarzyło mi się znaleźć podobne "kwiatki" w niepoślednich lokalach - hotelach, knajpach - gdzie widać było kasę wydaną na wyposażenie i robociznę, a nie pomyślano o wpływie światła, jego kierunku świecenia... i to nie tylko na płytkach... również ściany z gładzią, podłogi z polerowanymi gresami, itp...

 

Tak że przyłączam się do opinii:

9 godzin temu, vlad1431 napisał:

Poza zmianą oświetlenia to raczej nic z tym już nie zrobisz.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...