Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Zimowa promocja kotła Vitodens 100-W


Recommended Posts

Kup ekonomiczny, kompaktowy gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W, który zużywa mniej energii, gdyż wykorzystuje dodatkowo ciepło utajone spalin. W efekcie osiąga sprawność do nawet 98%, dzięki czemu redukuje koszty ogrzewania i odciąża środowisko naturalne. Podobnie jak inne gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann, Vitodens 100-W został wyposażony w wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej. Technika ta zapewnia wysoką sprawność oraz bezpieczną i efektywną pracę kotła.

Vitodens 100-W może być zainstalowany w pomieszczeniach mieszkalnych, np. w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w kuchni. Zmieści się m.in. nad pralką, zmywarką lub blatem kuchennym.

Teraz w naszej specjalnej zimowej promocji, tylko do 31 marca 2021 r.
– gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W (6,5 do 35 kW),
– podgrzewacz c.w.u. Vitocell 100-W o pojemności: 100, 120 i 150 litrów,
– elektroniczny termostat pokojowy PSOP, z programem dziennym i tygodniowym.

Szczegóły dotyczące promocji sprawdź TUTAJ

To nie wszystko! W każdej chwili możesz przedłużyć gwarancję, nawet do 5 lat. Dowiedz się więcej na stronie Mój Viessmann.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że dokładnie taki kocioł pracuje w domu jednorodzinnym już 2 rok bezawaryjnie z instalacja grzejnikową mieszaną (po częściowej modernizacji i adaptacji z układu otwartego na zamkniety). Działa jako jednofunkcyjny. Dodam też, że bardzo dobrze komunikuje się z termostatem bezprzewodowym. To tyle na temat z autopsji. Przydatna jest również pompka skroplin (chyba, ze sa odprowadzane grawitacyjnie). W zakresie temperatury medium 35-50 kocioł ten znakomicie wytwarza kondensat nawet w sporych ilościach, co potwierdza tylko dane producenta. To tyle z obserwacji. Jeśli chodzi o mnie - same plusy.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...