Skocz do zawartości

"Kabina" w lesie


SpokojnyLudwig

Recommended Posts

Witajcie,

 

Przepisy głównie traktują o budowie domów i innych zabudowań gospodarczych, w moim przypadku staram się znaleźć legalne rozwiązanie na możliwość zbudowania coś w formie "domku przy/na drzewie", nie związanego stale z gruntem, coś na zasadzie co ma podłogę, ściany dach, gdzie można wstawić łóżko, formę wc/łazienki (aby można było spędzić kilka dni a nie tylko w zimnie noc).

 

Koniecznie zależy mi na tym, aby to było w lesie, chodzi o możliwość obcowania z naturą, możliwie blisko w możliwie komfortowy sposób. Bardzo zależy mi również, aby zminimalizować ingerencję w otoczenie, nie chcę wycinać drzew.

 

I tuta pojawia się problem, gdyż w "lesie" (Ls), wg prawa nie można budować domów, etc. i jak inni piszą nawet "przyczep kempingowej" nie można wstawić.

 

Jak do tego podejść, ja kto ugryźć? Nie ma jeszcze konkretnej działki, gdyż wpierw chcę zrozumieć jak podejść do problemu, gdyż jakieś rozwiązanie musi istnieć, jakoś ludzie budują takie rzeczy.

 

p.s. próbowałem zrozumieć wszystkie przepisy, ale nie udało się nic rozsądnego znaleźć, na forum również, gdyż zorientowane jest wokół budowy domów, a moje pytanie nie do końca tego dotyczy.

 

Dziękuję z góry za wskazanie kierunku poszukiwań.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...