Skocz do zawartości

Powierzchnia zabudowy, tarasy - jak to ogarnąć teraz?


Recommended Posts

Witam, kilka tygodni szukałem tego idealnego projektu, do większości miałem sporo zastrzeżeń i przewidziane wiele zmian, aż trafił się ten idealny w którym praktycznie wszystko mi odpowiadało. Był on dostępny na wielu stronach z projektami m.in. na stronie biura projektowego które go zrobiło.

Spełniał on wszystkie wymagania wydanej mi WZ m.in. powierzchnię zabudowy; 203,5m2 -taka informacja na każdej stronie posiadającej ten projekt, (na WZ: 18% działki, a mam 1200m2 co daje 216m2). Projekt przyszedł, jakoś specjalnie nawet nie chciało mi się do niego zaglądać z uwagi na to, że dom już przeniosłem do programu projektowego na podstawie dostępnych planów w Internecie i znałem już "jego każdy zakamarek". Dziś z nudów otworzyłem kolorowankę i ku mojemu zdziwieniu w specyfikacji widnieje informacja "powierzchnia zabudowy 225.70m2 +53.7m2 taras" - niedowierzanie.

Co radzicie zrobić z tym fantem bo ciężko będzie mi zrezygnować z tego projektu? powierzchnia rzutu ścian wynosi 203,5m2 + 22,2m2 taras i wejście do domu znajdujące się pod dachem + 53,7m2 taras poza dachem

podstawa.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...