Skocz do zawartości

Postrzępione płytki i szerokość fugi


maciekb92

Recommended Posts

Witam,

Jestem na etapie remontu łazienki i mam zastrzeżenia co do jakości położonych płytek, ale niestety nie wiem do końca czy słusznie. Generalnie chodzi o szerokości otworów między płytkami oraz o jakość docinanych płytek (płytki nie są marketówkami za 50zł/m2), ponieważ są one postrzępione (zdjęciach pod spodem). Boje się, że jak pójdzie fuga to nadal będzie widać postrzępione płytki oraz że fugi będą miały widocznie różną szerokość. Czy moje obawy są słuszne? 

 

 

20210113_164119.jpg

20210113_164154.jpg

20210113_164316.jpg

20210113_164502.jpg

20210113_164519.jpg

Link do komentarza

Możliwe, ale w mojej łazience mam podobne płytki na ścianie i podłodze i takich "efektów specjalnych" nie ma. Nie chcę się chwalić, ale w mojej łazience fugi i płytki wyglądają jak po cięciu laserowym. Fugę to można zamaskować w miejscach mokrych na styku płaszczyzn silikonem.  Poza tym widać na tych zdjęciach pewne odpryski na płytkach. No cóż -wprawny glazurnik to zamaskuje chyba.

Link do komentarza

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie płytek. Te szare płytki nie mają płaskiej powierzchni tylko mają strukturę piaskowca i Pan od płytek twierdzi, że nie da ich się dociąć na równo dlatego na gebericie wygląda to tak jak poniżej na zdjęciach. Czy to prawda, że nie da ich się na równo dociąć?

 

20210118_203237.jpg

20210118_203240.jpg

Link do komentarza
29 minut temu, maciekb92 napisał:

to prawda, że nie da ich się na równo dociąć?

Totalna bzdura , dawno tak spieprzonych płytek nie widziałem.

Może i mają lekko nierówną powierzchnię te płytki ale cięcie było robione z ręki kątówką , tak też się robi ale trzeba mieć wprawę . A tu tej wprawy nijak nie widać , można było te płytki duuuużo lepiej spasować.

Edytowano przez joks (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...