Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Pokrętłem do regulacji przepływu zmiejszyć go do zera i wtedy szklankę powinno dać sie wyjąć. Tak funkcjonuje demontaż w jesdnym z modeli. Oczywiście przy zakręconych zaworach.

Pokrętłem do regulacji przepływu zmiejszyć go do zera i wtedy szklankę powinno dać sie wyjąć. Tak funkcjonuje demontaż w jesdnym z modeli.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Warstwy dachu zielonego ekstensywnego - idąc od dołu w górę:   1. Hydroizolacja o parametrach antykorzennych. Jeśli taka nie jest, to..   1a Inna bariera korzeniowa (folia przeciwkorzenna, papa wzmocniona przeciwkorzenna) 2. Geowłóknina chłonno-ochronna - zakład 10 cm 3. Mata drenażowa - zakład kilka cm 4. Włóknina fitracyjna - zakład 10 cm 5. Substrat ekstensywny na dach zielony (ma spełniać wymagania wytycznych dla dachów zielonych FLL) - kupowany w workach, rozgrabić na grubość 6 - 8 cm. 6. Roślinność: rozrzucić albo posadzić pędy rozchodników, albo to i to, albo rozłożyć prekultywowaną matę rozchodnikową.   Podlewać przez pierwsze 3 tygodnie, potem tylko w czasie przeciągającej się suszy.      
    • Retro, doceniam Twoją uwagę, ale nie wiem, w czym widzisz problem. W konstrukcji?  Od wielu lat stoi u mnie wiatka na drewno z prawie płaskim dachem, zbudowana z łat 4x5 i nic jej nie powaliło. Może po prostu miałeś pecha albo mieszkasz w regionie, który wymaga specjalnych rozwiązań, o których nie pomyślałeś, budując swoją altankę.
    • Ja nie przesądzam czy to wyjdzie, czy nie. Ale Twoje słowa o tym, że się śniegiem nie martwisz, lekko mną wstrząsnęły. Nie wolno tego pomijać. Moją konstrukcję pod zieloną altankę powalił właśnie śnieg. I to nie ten odwilżowy, a świeży, mokry. Taki, co wali drzewa przy drogach i słupy wysokiego napięcia. 
    • Poczekaj chwilę, zapowiadane na jesień ustawy związane z budowaniem bez pozwolenia, mają niektóre sprawy wywrócić na lewą stronę. Ale do końca nie wiadomo ile razy obrócą, więc i nie wiadomo co z tego wyjdzie. Ale już niedługo, wytrzymasz. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...