Skocz do zawartości

Historia edycji

podczytywacz

podczytywacz

Poddałem pomysł z tymi kręgami DN2000 jako chyba najszybszą i nie najdroższą metodą wykonania tego tunelu - i chyba najbezpieczniejszą - ale nadal uważam, że jest to pomysł "od czapy"... nie warty zachodu i wydawania kasy - no chyba, że masz problem z wydawaniem nadmiaru kasy...

 

Jestem przekonany, że NAJCZĘŚCIEJ - po jakimś niezbyt długim czasie - zamiast schodzenia do tunelu i  przejścia "suchą stopą" do garażu, wybiegniesz, nawet w deszczu, na podwórko i górą dotrzesz do garażu... CAŁE 10 METRÓW...

 

Ale to Twoja działka, Twoje budowlane pomysły - na pierwszy rzut oka - rewolucyjne... Twój wybór...

 

 

 

podczytywacz

podczytywacz

Poddałem pomysł z tymi kręgami DN2000 jako chyba najszybszą i nie najdroższą metodą wykonania tego tunelu - i chyba najbezpieczniejszą - ale nadal uważam, że jest to pomysł "od czapy"... nie warty zachodu i wydawania kasy - no chyba, że masz problem z wydawaniem nadmiaru kasy...

 

Jestem przekonany, że NAJCZĘŚCIEJ - po jakimś niezbyt długim czasie - zamiast schodzenia do tunelu i  przejścia "suchą stopą" do garażu, wybiegniesz, nawet w deszczu, na podwórko i górą dotrzesz do garażu...

 

Ale to Twoja działka, Twoje budowlane pomysły - na pierwszy rzut oka - rewolucyjne... Twój wybór...

×
×
  • Utwórz nowe...