Skocz do zawartości

Naprawa kranu - instrukcja dla blondynki


Recommended Posts

No cieknie.. i chciałabym sama ale nie umiem.. domyślam się ze powinnam zakręcić wodę i zdjąć hmm (wybaczcie drodzy Panowie zupełnie niefachowe słownictwo) tą część która odkręca się wodę. I tam w środku jest coś z czym powinnam jechać do sklepu hydraulicznego ale za cholerę nie wiem jak to wyciągnąć 🤷‍♀️ Dorzucam zdjęcie - tez widać jak cieknie 

FBDB7073-6F56-47B3-8BC8-2E580DE0B2CA.jpeg

Link do komentarza

Dobra , mojemu nadwornemu hakerowi udało się sciągnąć te filmiki ....i moja konkluzja jest taka że ta bateria jest do wymiany ....a conajmniej same simeringi w niej ....wstaw zdjęcie z ciut dalszej odległości żeby rozkminić co to za typ baterii bo na filmikach nie widać

7 minut temu, PaolkaG napisał:

No cieknie.. i chciałabym sama ale nie umiem.. domyślam się ze powinnam zakręcić wodę i zdjąć hmm (wybaczcie drodzy Panowie zupełnie niefachowe słownictwo) tą część która odkręca się wodę. I tam w środku jest coś z czym powinnam jechać do sklepu hydraulicznego ale za cholerę nie wiem jak to wyciągnąć 🤷‍♀️ Dorzucam zdjęcie - tez widać jak cieknie 

FBDB7073-6F56-47B3-8BC8-2E580DE0B2CA.jpeg

Jeszcze ciut dalej aby było widoczne całe te ustrojstwo

Na razie zakręć zawory na wodomierzach bo nabije Ci liczniki i będziesz niepotrzebnie płacić ...

Link do komentarza
Przed chwilą, PaolkaG napisał:

Ee nie.. to cieknie tylko przy odkręconej wodzie na szczęście

Uffffff:icon_biggrin:

Sama tego nie zrobisz ..

Tak jak pisałem , całość do wymiany , hydraulikowi zajmie to 3,5 min .....będziesz tylko musiała kupić nową baterię ....ale trzeźwego i dyspozycyjnego hydraulika teraz znaleźć to............szybciej szóstkę w totka trafisz....:bezradny:

Link do komentarza
14 minut temu, PaolkaG napisał:

cieknie tylko przy odkręconej wodzie na szczęście

jeśli tylko przy odkręconej wodzie, to może poluzowała się wylewka, znaczy to, do czego jest podłączony ten wąż. Albo poluzowała, albo padła uszczelka w tym miejscu. Tylko nie wiem, czy przy tym typie obudowy jest szansa do tego dotrzeć.

Albo rzeczywiście baterię zżarła rdza.

Może znajdziesz jaiegoś sąsiada do wymiany baterii -  w sumie wymiana baterii to dość prosta czynność.

Albo w sklepie z baterią dostaniesz namiar na takiego fachowca :)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...