Skocz do zawartości

Poszukuję ekipy remontowej Poznań


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Do remontu mieszkanie 140m2 w centrum Poznania.Szukam sprawdzonej i solidnej ekipy. Czy możecie polecić mi rzetelnego i uczciwego wykonawcę ? Z realnymi cenami.

Proszę o kontakt na maila:
999.margo@neostrada.pl



Ze swojej strony mogę polecić firmę REMONTOM z Poznania. Przeprowadzili u mnie kompleksowy remont łazienki (zerwanie i położenie nowych płytek, wymiana armatury, montaż podwieszanego sedesu itd.). Ekipa jest naprawdę godna polecenia, gdyż pracę wykonali naprawdę solidnie, panowie byli bardzo kulturalni, a do tego cena nie była wygórowana i można było wynegocjować rabat - praca na najwyższym poziomie! Oby było więcej takich firm jak ta.
Oto namiary:
REMONTOM Tomasz Małecki
tel. 0609 489 310 remontom@op.pl
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Cytat

Do remontu mieszkanie 140m2 w centrum Poznania.Szukam sprawdzonej i solidnej ekipy. Czy możecie polecić mi rzetelnego i uczciwego wykonawcę ? Z realnymi cenami.

Proszę o kontakt na maila:
999.margo@neostrada.pl




Polecam:

Zakład Remontowo-Budowlany Krzysztof Lubański

Usługi ogólnobudowlane, kompleksowa obsługa klienta.
Wykonuje:

* Budowa domów
* Ocieplanie budynków
* wykończenia wnętrz
* Zakładanie kostki brukowej

www.remontbudowa.pl

Pozdrawiam

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Widzę, że wątek już raczej wiekowy, ale może ktoś będzie szukał porad, więc się dołączę. Jeśli chodzi o remont mojego mieszkania to sprawdziła się firma Renowation z Poznania - https://www.facebook.com/pages/Renowation/3...0001198?fref=ts. Korzystałam z ich usług przy remoncie kuchni. W sumie trzeba było zrobić wszystko: położyć płytki na ścianach i podłodze, dobrać i zainstalować oświetlenie, zamontować sprzęty i meble. Panowie z Renowation pomogli mi ze wszystkim. Sprawnie, miło i z cierpliwością dla mojej kobiecej niewiedzy, jeśli chodzi o dobór odpowiednich materiałów i rozwiązań. Polecam zatem ich usługi.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...