Skocz do zawartości

Porada o tynkach


Rafalpol

Recommended Posts

Cześć,

Potrzebuje pomocy, trafili sie nam cwaniacy tynkarze i nie idzie im nic wytłumaczyć. Najbardziej boli mnie to że tynki nie są równe tylko jak świece lampką pod kątem to sami widzicie jak wyglądają na zdjęciach. Oni twierdzą że to normalne i sie tak tynków nie sprawdza tylko ręka czy są uskoki i w swietle dziennym. Podpowiedzcie czy faktycznie mam o co się czepiać

20201215_191416.jpg

20201215_191305.jpg

20201215_191512.jpg

20201215_191224.jpg

20201215_192553.jpg

20201215_191807.jpg

Edytowano przez Rafalpol
Dodanie zdjęć (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

To doradzcie co mogę w takiej sytuacji zrobic mam z nimi umowę i oni twierdza zy tynkow sie nie sprawdza pod światło tylko ręka i w świetle dziennym czy są nierówności. Nie mam pojęcia jak jiz z nimi gadać, bo na każdą moją uwagę mają odpowiedz a ja sie nie znam na tyle zeby wiedzieć czy mówią prawdę

Link do komentarza
1 minutę temu, Rafalpol napisał:

To doradzcie co mogę w takiej sytuacji zrobic mam z nimi umowę i oni twierdza zy tynkow sie nie sprawdza pod światło tylko ręka i w świetle dziennym czy są nierówności. Nie mam pojęcia jak jiz z nimi gadać, bo na każdą moją uwagę mają odpowiedz a ja sie nie znam na tyle zeby wiedzieć czy mówią prawdę

Sam to nie próbuj z nimi gadać.

Przydałby się wygadany zaprzyjaźniony tynkarz....

Link do komentarza
32 minuty temu, Rafalpol napisał:

jedynie kto im może zwrócić uwagę to inspektor budowlany z uprawnieniami nie żaden kierownik czy architekt

Powiedz, że Twój wujek jest takim inspektorem. Że jutro przyjeżdża na oględziny.

 

I jeszcze możesz dodać, że jak chcą to Ty ich możesz zaraz wyjebać z tej budowy.....

Edytowano przez usiek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
41 minut temu, Rafalpol napisał:

A i jeszcze Oni twierdzą ze jedynie kto im może zwrócić uwagę to inspektor budowlany z uprawnieniami nie żaden kierownik czy architekt. Nie mam pojecia co robić, bo przy podpisaniu umowy miało byc zrobione juz pod malowanie a wychodzi na to że ja jeszcze gładzie muszę rzucić. 

Wywal ich na zbity pysk po uprzednim ,, zwróceniu uwagi '' że są partaczami .

4 godziny temu, Rafalpol napisał:

oni twierdza zy tynkow sie nie sprawdza pod światło

Sprawdza się ale bez przesady , ale to co jest na zdjęciach to nawet ślepego by wku.....wyprowadziło z równowagi.

Link do komentarza
6 godzin temu, joks napisał:

Wywal ich na zbity pysk po uprzednim ,, zwróceniu uwagi '' że są partaczami .

Sprawdza się ale bez przesady , ale to co jest na zdjęciach to nawet ślepego by wku.....wyprowadziło z równowagi.

Co do tej najgorszej ściany to dzisiaj powiedzieli że poprawią a w piątek załatwiłem rzeczoznawce budowlanego, i ich sprawdzi, bo doliczył sobie 140m2 z powodu niby krzywych ścian i niby przez to musieli zużyć wiecej materiału i policzył 2x za niektóre ściany

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Szanowni Państwo,
w tym przypadku rozwiązaniem może być aplikacja gładzi. Przed jej nałożeniem należy zadbać o oczyszczenie, odpylenie i zagruntowanie powierzchni (można do tego wykorzystać grunt polimerowy Śnieżka Acryl-Putz®GU41). Grunt wzmocni podłoża, zwiąże kurz oraz inne zabrudzenia, zwiększy przyczepność.
 

Do całościowego szpachlowania ścian rekomenduję Śnieżkę Acryl-Putz® ST10. Gładź łatwo się urabia oraz aplikuje. Dobrze trzyma się podłoża, ma długi czas obróbki, charakteryzuje się łatwością szlifowania. Tworzy śnieżno-białą powierzchnię. Wykonawcy powinni naprawić swój błąd, gdyż ściany zostały wykończone nierówno, bez należytej staranności. 
 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...