Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

Te plamy to raczej plamki, ale świadczą o tym że jednak jest tam wilgoć.

Tak więc musisz usunąć ten sztuczny strop, albo zrobić wentylację tej przestrzeni, bo stan będzie się raczej tylko pogarszał.

Po co był robiony ten strop?, żeby zaniżyć pomieszczenie, czy tylko po to żeby wstawić oczka oświetleniowe?

Ja mam podobny układ i nie ma żadnej wilgoci, ale mam sprawną wentylację mechaniczną, a ściany i sufit malowane farbą lateksową, więc może to też daje to że wilgoć nie przechodzi przez płyty gipsowe w takim stopniu jak u Ciebie.

Pamiętaj że wentylacja to podstawa.

 

demo

demo

Te plamy to raczej plamki, ale świadczą o tym że jednak jest tam wilgoć.

Tak więc musisz usunąć ten sztuczny strop, albo zrobić wentylację tej przestrzeni, bo stan będzie się raczej tylko pogarszał.

Po co był robiony ten strop?, żeby zaniżyć pomieszczenie, czy tylko po to żeby wstawić oczka oświetleniowe?

Ja mam podobny układ i nie ma żadnej wilgoci, ale mam sprawną wentylację mechaniczną, a ściany malowane farbą lateksową, więc może to też daje to że wilgoć nie przechodzi przez płyty gipsowe w takim stopniu jak u Ciebie.

Pamiętaj że wentylacja to podstawa.

 

demo

demo

Te plamy to raczej plamki, ale świadczą o tym że jednak jest tam wilgoć.

Tak więc musisz usunąć ten sztuczny strop, albo zrobić wentylację tej przestrzeni, bo stan będzie się raczej tylko pogarszał.

Po co był robiony ten strop?, żeby zaniżyć pomieszczenie, czy tylko po to żeby wstawić oczka oświetleniowe?

Ja mam podobny układ i nie ma żadnej wilgoci, ale mam sprawną wentylację mechaniczną, a ściany malowane farbą lateksową, więc może to też daje to że wilgoć nie przechodzi przez płyty gipsowe w takim stopniu jak u Ciebie.

 

×
×
  • Utwórz nowe...