Skocz do zawartości

Jak zrobić półki z G-k


texas

Recommended Posts

Witam
Chciałbym zrobić półki z G-K - takie podświetlone - dla ozdoby. Moja żona wymysliła, że będą one w kolorze białym a ściany sporo ciemniejsze np. beżowe. Myślę, że nie jest to trudne do wykonania. Nie wiem tylko od czego zacząć . Może poradzicie coś. Z góry dziękuje .
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Witam
Moja żona też choruje na takie półki wykonanie jest niezbyt trudne tylko mozolne gdyż składają się z niewielkich elementów które się ciężko jest ustawić najlepiej na spód takiej półeczki przykleić płytkę np. terakotę sama płyta się brudzi i ciężko ją utrzymać w czystości.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam
Moja żona też choruje na takie półki wykonanie jest niezbyt trudne tylko mozolne gdyż składają się z niewielkich elementów które się ciężko jest ustawić najlepiej na spód takiej półeczki przykleić płytkę np. terakotę sama płyta się brudzi i ciężko ją utrzymać w czystości.



A można okleić tapetą?
Link do komentarza
Cos mi się wydaje że nie wszyscy wiedzą o jakie półki z G-K chodzi - bo widzę tu jakies dziwne odpowiedzi...
takich półek na da się zrobic z innych materiałów - chyba że dziurę w ścianie z pustaka wykujemy i otynkujemy to - tylko po co? icon_eek.gif
Takie półki z G-K wyglądają własnie tak jakby były wykute w ścianie . więc z czego je zrobić jak nie z G-K?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...