Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Montaż grzejników dekoracyjnych w łazience

Recommended Posts

Dobrze dobrany grzejnik to nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki, a jego rola w ostatnich latach bardzo się zmieniła. Dziś wybieramy nie tylko funkcjonalność, liczy się również wygląd i oryginalność. Ma on współgrać z charakterem pomieszczenia oraz wpływać na jego estetykę. Podpowiadamy w jaki sposób dobierać i montować w łazienkach grzejniki dekoracyjne. Przedstawiamy też kilka najciekawszych rozwiązań bazując na modelach, które prezentuje firma Radeco.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/ogrzewanie-podlogowe-i-grzejniki/polecane/31108-montaz-grzejnikow-dekoracyjnych-w-lazience

• 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Przede wszystkim zastanowić się nad sensownością kotłowni bo to krew w piach wobec zmian i tak będzie zakaz palenia paliwami kopalnymi może PC monoblok bez kotłowni. 
    • Witam wszystkich,  Mam następujący problem. W ubiegłym roku kupiłem działkę.  Nad działką, oraz w działce biegną kable Orange.  Napisałem pismo do infrastruktury z prośbą o ich usunięcie lub odszkodowanie (jeden z kabli idzie przy granicy i ze względu na głębokość wkopania (ok 50-80 cm) uniemożliwia mi montaż ogrodzenia.  Otrzymałem odpowiedź - "spadaj na drzewo" - z informacją że kable zostały zainstalowane przed wejściem w życie ustawy z 21 lipca 2000r Prawo telekomunikacyjne - i w związku z powyższym nie będą niczego robić.    Proszę o pomoc - jakie mam możliwości prawne aby wyegzekwować usunięcie kabla lub jego wkopanie na większą głębokość która pozwoliłaby mi na montaż wybranego ogrodzenia w wybranym miejscu.    Ew gdzie i jak sprawdzić, czy montaż kabli rzeczywiście miał miejsce przed 2000 rokiem (poprzedni właściciel mieszkał za granicą i nie bardzo wie co i kiedy działo się z jego działką).    W załączniku poglądowa mapa (na żółto kable podziemne - te które najbardziej mi przeszkadzają) na czerwono linia nadziemna.    Z góry dziękuję za wszystkie rady.    Pozdrawiam Romek  
    • Z mojego osobistego doświadczenia jako entuzjastki narzędzi, Osobiście lubię narzędzia BOSCH a polecam wiertarkę udarową SDS plus Bulldog 7/8 In  strona internetowa, na którą ogólnie patrzę, to Raptor Supplies
    • Gość Tomasz
      Witam Czy przebudowa schodów na taras o powierzchni około 9m² bez zadaszenia wymaga pozwoleń?
    • Witam,   Witam,   Kocioł Buderus Logamax Plus GB192 jest bardzo dobrym wyborem. Jest to produkt najwyższej klasy w tej kategorii kotłów (kotły wiszące małych mocy). Pojemność zasobnika zależy od zużycia ciepłej wody w gospodarstwie domowym. W naszej ofercie znajduję się szeroki wybór zasobników o różnej pojemności, dzięki czemu z pewnością zostanie on dopasowany do Pana potrzeb. Aby odpowiednio dobrać kocioł do Pana domu, należałoby wykonać odpowiednie obliczenia zapotrzebowania na ciepło. Dobierając moc kotła musimy kierować się zapotrzebowaniem budynku na potrzeby centralnego ogrzewanie ale również brać pod uwagę szybkość podgrzewu ciepłej wody użytkowej w podgrzewaczu pojemnościowym. Z tego względu bardziej rekomendowane jest zastosowanie kotła o mocy 25kW.    W ofercie marki Buderus znajdują się kotły o szerokim zakresie modulacji mocy palnika w zakresie 12-100% posiadające bardzo łatwy w obsłudze zintegrowany panel sterowania z ekranem LCD. W celu doboru odpowiedniego kotła zachęcam do kontaktu z jednym z naszych Autoryzowanych Instalatorów, których wyszukiwarkę można znaleźć na stronie www.buderus.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (BOK) tel. 801 777 801. Bardziej szczegółowe informacje o naszych kotłach gazowych znajdują się na stronie internetowej: http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/kotly-gazowe/ W razie pytań lub wątpliwości, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, ________________________________ Konsultant Buderus  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...