Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

21 minut temu, marcinek310 napisał:

To czy wybuduje ten dom do końca zależy właśnie od tych schodów trzymajcie kciuki panowie, tak to jest jak budują się biedaki bez firmy tylko wszystko samemu. Mogłem iść na budowlańca nie spawacza 

:takaemotka:

21 minut temu, marcinek310 napisał:

Czyli to w tym czasie to jeszcze normalne że jestem wstanie podlubac dziurkę w tym betonie? 

Z wierzchu beton jest słabszy, wewnątrz trochę mocniejszy, w czasie reakcji wiązania wytwarza się ciepło i wewnątrz na początku przebiega troszkę szybciej.

Najważniejsze, żeby po nich nie skakać, nie kuć gdzieś blisko w jakimś betonie,, drgania mogą spowodować mikro spękania. 

Raz zerwanego wiązania już nie cofniesz, to nie wapno. 

animus

animus

17 minut temu, marcinek310 napisał:

To czy wybuduje ten dom do końca zależy właśnie od tych schodów trzymajcie kciuki panowie, tak to jest jak budują się biedaki bez firmy tylko wszystko samemu. Mogłem iść na budowlańca nie spawacza 

:takaemotka:

17 minut temu, marcinek310 napisał:

Czyli to w tym czasie to jeszcze normalne że jestem wstanie podlubac dziurkę w tym betonie? 

Z wierzchu beton jest słabszy, wewnątrz trochę mocniejsze, w czasie reakcji wiązania wytwarza się ciepło i wewnątrz na początku przebiega troszkę szybciej.

Najważniejsze, żeby po nich nie skakać, nie kuć gdzieś blisko w jakimś betonie,, drgania mogą spowodować mikro spękania. 

Raz zerwanego wiązania już nie cofniesz, to nie wapno. 

animus

animus

3 minuty temu, marcinek310 napisał:

To czy wybuduje ten dom do końca zależy właśnie od tych schodów trzymajcie kciuki panowie, tak to jest jak budują się biedaki bez firmy tylko wszystko samemu. Mogłem iść na budowlańca nie spawacza 

:takaemotka:

4 minuty temu, marcinek310 napisał:

Czyli to w tym czasie to jeszcze normalne że jestem wstanie podlubac dziurkę w tym betonie? 

Z wierzchu beton jest słabszy, wewnątrz trochę mocniejsze, w czasie reakcji wiązania wytwarza się ciepło i wewnątrz na początku przebiega troszkę szybciej.

Najmarniejsze, żeby po nich nie skakać, nie kuć gdzieś blisko w jakimś betonie,, drgania mogą spowodować mikro spękania. 

Raz zerwanego wiązania już nie cofniesz, to nie wapno. 

×
×
  • Utwórz nowe...