Skocz do zawartości

Historia edycji

daggulka

daggulka

12 minut temu, animus napisał:

A ile kasy masz na to?:scratching:

Ustrojstwo.

 

A nie wiem ... tak max 2 koła chyba. Jak będzie tańszy, to jeno się cieszyć :)Z premii półrocznej (której jeszcze nie mam, ale już ją podzieliłam :hahaha2: ) muszę jeszcze trochę odłożyć na "czarną godzinę" :)

 

Tak naprawdę powiem Ci, do czego ja potrzebuję ten sprzęt. Potrzebuję, żeby:

- można było przeglądać Forum i FB

- żeby można było obejrzeć serial na Netflixie :icon_mrgreen:

- żeby można było na nim pracować (pisać teksty) i mieć otwartych powiedzmy 10 zakładek jednocześnie i żeby śmigały w miarę szybko (research tematów)

Tyle :icon_biggrin:

W gry nie gram, bo nie mam czasu (i chęci).

No, jakby można było uruchomić od święta Sims i zbudować w nich dom, a następnie wpuścić faceta do basenu i zabrać mu drabinkę, to już byłby wypas :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

daggulka

daggulka

4 minuty temu, animus napisał:

A ile kasy masz na to?:scratching:

Ustrojstwo.

 

A nie wiem ... tak max 2 koła chyba. Jak będzie tańszy, to jeno się cieszyć :)Z premii półrocznej (której jeszcze nie mam, ale już ją podzieliłam :hahaha2: ) muszę jeszcze trochę odłożyć na "czarną godzinę" :)

 

Tak naprawdę powiem Ci, do czego ja potrzebuję ten sprzęt. Potrzebuję, żeby:

- można było przeglądać Forum i FB

- żeby można było obejrzeć serial na Netflixie :icon_mrgreen:

- żeby można było na nim pracować (pisać teksty) i mieć otwartych powiedzmy 10 zakładek jednocześnie i żeby śmigały w miarę szybko (reaserch tematów)

Tyle :icon_biggrin:

W gry nie gram, bo nie mam czasu (i chęci).

No, jakby można było uruchomić od święta Sims i zbudować w nich dom, a następnie wpuścić faceta do basenu i zabrać mu drabinkę, to już byłby wypas :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

×
×
  • Utwórz nowe...