Skocz do zawartości

AGD w zabudowie czy wolnostojące?


Recommended Posts

Głupim przypadkiem zamieniliśmy mieszkanie na dom. Z racji moich dużych znajomości przez przypadek zgadałem się z klientami i zamieniliśmy mieszkanie 40m2 na dom, który i tak z racji swojego wieku mieli sprzedać (wiek państwa ponad 70 lat). My z żoną się cieszymy bo i tak mieliśmy właśnie za rok czegoś szukać, a tu fart bo wymiana bez żadnych dopłat. Czyli 40m2 na 110m2. Wiadomo dom jak to dom po starszych ludziach czyli lata 70te i oprócz, dachu, okien i ogrzewania całkowicie do remontu... No ale 3 x C .

Pytanie odnośnie AGD do kuchni czy wybrać w zabudowie czy wolnostojące? Mi osobiście bardziej podoba się wolnostojące żonie zabudowa :)

Link do komentarza

Jesli się da ładnie i wygodnie do użycia skomponować zabudowane - uważam, że tak jest lepiej.

Mniej zakamarków do wymiatania, lepiej zagospodarowana przestrzeń, łatwiejsza przestrzeń do sprzątania.

Poza tym   -  kuchnia powinna być urządzana wg jej gospodarza. Chyba :12_slight_smile:

Kto z was głównie gotuje? Zmywa? Przebywa w kuchni?

Link do komentarza
1 minutę temu, Mich89 napisał:

Małżonka, a zmywa zmywarka ;)

haha - widzę, że my nocne Marki.:12_slight_smile:

Gratuluję fajnej zamiany.

 

Oczywiście nie wszyscy w ogóle lubią zabudowy, meblościanki - ze względów widokowych.

Ale kuchnia - to pomieszczenie technologiczne - i wydaje mi się że ta kwestia wygody pracy jest nadrzędna.

Co nie znaczy, że nie da się dobrze ustawić wolnostojących AGD.

Też zależy, czy to sama kuchnia, czy z aneksem jadalnym, jaki jest kształt pomieszczenia.

Ciekawe, co napiszą inni postowicze.

Warto zaczekać na więcej opinii...

 

Link do komentarza
7 godzin temu, Elfir napisał:

lodówka wolnostojąca ma większa pojemnosć.

I już w takim razie wiem że musi być wolnostojąca xD

7 godzin temu, Elfir napisał:

Ale zmywarka tylko w zabudowie

No właśnie z tym może być największy problem bo z mieszkania zabieram swoją dwuletnią zmywarkę, która formalnie w zabudowie nie była jedynie wkładało ją się pod blat. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...