Skocz do zawartości

Jakie mury?


Recommended Posts

Ja tutaj nie doradzę.Podzielę się tylko wrażeniami,myślę że obiektywnymi,bo nie jestem budowlańcem.
W upalne dni wykonywałem inst.CO w dwóch budynkach.Jeden z Porothermu,drugi z polskiego Ytonga.W pierwszym była duchota,a już na piętrze nie dało się robić (były tylko dachówki ceramiczne).W drugim przyjemny chłodek i dachówki cementowe.
W pierwszym zimą zamarzł ocieplony jak ruska baba wodomierz,w drugim nie ocieplony w ogóle ocalał.
Wnioski nasuwają się same.
Link do komentarza
Cytat

Ja tutaj nie doradzę.Podzielę się tylko wrażeniami,myślę że obiektywnymi,bo nie jestem budowlańcem.
W upalne dni wykonywałem inst.CO w dwóch budynkach.Jeden z Porothermu,drugi z polskiego Ytonga.W pierwszym była duchota,a już na piętrze nie dało się robić (były tylko dachówki ceramiczne).W drugim przyjemny chłodek i dachówki cementowe.
W pierwszym zimą zamarzł ocieplony jak ruska baba wodomierz,w drugim nie ocieplony w ogóle ocalał.
Wnioski nasuwają się same.



Dzieki ja zadnych ruskich bab w domu nie chce icon_wink.gif Wole chyba Ytonga ktory chrapie w nocy jak to co niektorzy tu napisali icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Cytat

Ja tutaj nie doradzę.Podzielę się tylko wrażeniami,myślę że obiektywnymi,bo nie jestem budowlańcem.
W upalne dni wykonywałem inst.CO w dwóch budynkach.Jeden z Porothermu,drugi z polskiego Ytonga.W pierwszym była duchota,a już na piętrze nie dało się robić (były tylko dachówki ceramiczne).W drugim przyjemny chłodek i dachówki cementowe.
W pierwszym zimą zamarzł ocieplony jak ruska baba wodomierz,w drugim nie ocieplony w ogóle ocalał.
Wnioski nasuwają się same.



Może ocieplenie było źle zrobione?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...