Skocz do zawartości

kredyt ile własnej gotówki


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam planuję budowę domu w technoligi kanadyjskiej ok 150 m2, budowa będzie finansowana z kredytu ale czy kredyt będzie na wszystko tnz. czy sa jakieś usługi, materiały, na które kredyt nie może być przeznaczony? Czy z kredytu mogę finansowac wszystko co jest związane z budową.



Ja na Twoim miejscu udałbym się szybko do banku i tam konkretnie dowiedział. Oczywiście nie licz na to że dostaniesz go w 2 tygodnie, realny termin to 2 miesiące icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja na Twoim miejscu udałbym się szybko do banku i tam konkretnie dowiedział. Oczywiście nie licz na to że dostaniesz go w 2 tygodnie, realny termin to 2 miesiące icon_sad.gif




2 miesiace to troche duzo, w dzisiejszych czasach czas to pieniadz, mysle ze da sie go zalatwic szybciej
Link do komentarza
Cytat

2 miesiace to troche duzo, w dzisiejszych czasach czas to pieniadz, mysle ze da sie go zalatwic szybciej



Wiem to z autopsji oraz doświadczeń moich znajomych którzy załatwiali kredyt w tym samym czasie co ja. Można również skorzystać z doradztwa kredytowego. Klient kupujący od nas mieszkanie był bardzo zadowolony.
Link do komentarza
Jako element oferty możemy potraktować również czas oczekiwania na decyzję. Cóż nam przyjdzie po fantastycznej ofercie jeśli rozpatrywanie wniosku będzie trwało 2 miesiące? Możemy nie zdążyć z uzyskaniem kredytu w określonym terminie i w konsekwencji utracić wpłacony zadatek. Czasami lepiej skorzystać z odrobinę droższego kredytu, mając jednak gwarancję że zdążymy załatwić wszelkie formalności i sfinalizujemy całą transakcję.

To cytat ze strony internetowej Notusa icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...