Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

Odnośnie zaprawy cienkowarstwowej teraz szukając zalazłem innego producenta który podaje że M5 to zaprawa letnia a M10 zimowa. Czyli na zimę zaprawa musi być mocniejszą? Bo wytrzymałość na ściskanie jest podana taka jak nazwa zaprawy czyli M5 i M10. 

A beton szybki B30 już mam więc nie widzi mi się żeby dla 4 bloczków jechać i kupować nowej zaprawy. Tymbardziej że nad tymi bloczka o występuje słup żelbetonowy stąd to podmurowanie i myślałem że lepiej będzie użyć mocniejszej zaprawy bo z worka cementu i piasku to pewnie urobię coś klasy B7 może. 

dedert

dedert

Odnośnie zaprawy cienkowarstwowej teraz szukając zalazłem innego producenta który podaje że M5 to zaprawa letnia a M10 zimowa. Czyli na zimę zaprawa musi być mocniejszą? Bo wytrzymałość na ściskanie jest podana taka jak nazwa zaprawy czyli M5 i M10. 

A beton szybki B30 już mam więc nie widzi mi się żeby dla 4 bloczków jechać i kupować nowej zaprawy. Tymbardziej że nad tymi bloczka o występuje słup żelbetonowy stąd to podmurowanie i myślałem że lepiej będzie użyć mocniejszej zaprawy 

×
×
  • Utwórz nowe...