Skocz do zawartości

Zmiana Brodziku wysokiego na niski


Recommended Posts

Witam, 

 

Zwracam się z pytaniem odnośnie brodzika na ten moment posiadam prysznic z brodzikiem wysokim o wysokości 16 cm i drzwiami rozsuwanymi. Chciałbym wymienić ten zestaw na niski brodzik 5 cm i drzwi uchylne. Zastanawia mnie kwestia syfonu brodzika. Nie chciałbym przerabiać odpływu i nie mam pojęcia na jakiej wysokości ściany umiejscowiony jest odpływ. Czy z powodzeniem bez przerabiania odpływu mogę wymienić brodzik na niższy? Czy potrzebne będą przeróbki? 

 

Zdjecie obecnego brodzika dodaje w załączniku. 

16044441570304036802452393769398.jpg

Link do komentarza
12 godzin temu, Patryk1992 napisał:

Nowy blok ale mieszkania w systemie TBS które za 4 lata mam możliwość wykupu, były one wykończone pod klucz dlatego też nie wiem co kryje się pod brodzikiem

To możesz robić remont? To pytanie poboczne. A co do brodzika. Idź za radą @joks. Inna sprawa, że jak zaczniesz to ruszać, to z czeka cię pewno remont łazienki:). Do odważnych świat nalezy i dlatego Twój ruch . :). Teraz o tym odpływie. Jak to "na jakiej wysokości ściany?".

Link do komentarza
23 godziny temu, Patryk1992 napisał:

 czy da się to ocenic bez demontażu? 

Możesz jeszcze spróbować kamerką inspekcyjną podglądnąć co siedzi pod tym brodzikiem.

Nie wiem czy masz tam jakiś otwór inspekcyjny z boku brodzika, a jak nie to przez syfon, odkręcisz go i przesuniesz lekko, nie powinien odpaść bo już jakiś czas tam siedzi.

Kamerka ma tylko 6mm średnicy i ma doświetlenie, koszt niewielki bo 28 złociszy a ile zabawy.:)

https://buy-24.pl/product-pol-91-ENDOSKOP-KAMERA-INSPEKCYJNA-ANDROID-OTG-USB-LED.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...