Skocz do zawartości

Usytuowanie domu na nietypowej działce


cerutii

Recommended Posts

Dziękuję za odpowiedź. Teram mam kolejne pytanie  czy budynek musi przylegać do owej nieprzekraczalnej linii ? Czy dopuszczalna jest dowolność, żeby tylko były zachowane odległości od granic i nie naruszona linia zabudowy.

Pytam się jako nowicjusz i nie chcę aby ewentualnie architekt poszedł na łatwiznę przez moją niewiedzę .

Link do komentarza
15 godzin temu, Elfir napisał:

skoro tam jest 37,4 to dom 10x12 ma sporo zapasu (nawet zakładając odsuniecie od granicy frontowej - będzie tam z 30 m szerokości).

tylko dla takiej działki to już trudniej znaleźć dobry projekt, żeby pasowały strony świata i wjazd do garażu.

Jeszcze pod fotowoltaikę by się przydała połać południowa.

Link do komentarza
1 godzinę temu, cerutii napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Teram mam kolejne pytanie  czy budynek musi przylegać do owej nieprzekraczalnej linii ? Czy dopuszczalna jest dowolność, żeby tylko były zachowane odległości od granic i nie naruszona linia zabudowy.

Pytam się jako nowicjusz i nie chcę aby ewentualnie architekt poszedł na łatwiznę przez moją niewiedzę .

linia zabudowy jest określana w WZ lub MPZP - albo jako nieprzekraczalna (czyli można w głąb działki budować) albo jako obowiązująca (czyli jedna ściana budynku musi być równo w granicy)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...