Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Eksperci Weber

Eksperci Weber

Można do tego użyć wylewki samopoziomującej, dowolnej, jeśli będzie związana z podłożem (np. weber NIVELO, weber.floor POZIOM) a panele nie będą klejone. Oczywiście wcześniej wymagane jest dokładne odkurzenie i zagruntowanie podłoża.

Do samego szpachlowania może Pan wykorzystać masę weber.floor 4045, która ma konsystencję jak hm... gęsta śmietana i bardzo łatwo się ją aplikuje. Więcej informacji znajdzie Pan na stronie: https://www.pl.weber/systemy-podlogowe/masy-samopoziomujace/weberfloor-4045

Przykład zastosowania może Pan obejrzeć na filmie:

Eksperci Weber

Eksperci Weber

Można do tego użyć wylewki samopoziomującej, dowolnej, jeśli będzie związana z podłożem (np. weber NIVELO, weber.floor POZIOM) a panele nie będą klejone.

Do samego szpachlowania może Pan wykorzystać masę weber.floor 4045, która ma konsystencję jak hm... gęsta śmietana i bardzo łatwo się ją aplikuje. Więcej informacji znajdzie Pan na stronie: https://www.pl.weber/systemy-podlogowe/masy-samopoziomujace/weberfloor-4045

Przykład zastosowania może Pan obejrzeć na filmie:

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Przecież zawór bezpieczeństwa, to nie jest to samo co zawór zwrotny...
    • No i dobrze - w sumie dachówka jest trwalsza (dobra dachówka jest na 50 lat), niż blacha. I ładniejsza  Wg mnie. Do zabytku zabytku również lepiej pasuje. Jeżeli wieźba dachowa jest OK - nie ma potrzeby wiecej inwestować. Ten dom na YT na filmie - to ten wasz, czy taki podobny? Rozumiem że to strych pod tym dachem i i od tym strychem wasze mieszkanie?
    • Polecam sprawdzić ofertę budowy dachu na stronie Sobianek, jestem bardzo zadowolony z ich roboty.
    • My też tak zakładaliśmy od samego początku lecz lepiej się upewnić u kogoś kto wie na 💯   Jest to budynek graniczący z zabytkami leżący w strefie zabytkowej stąd nie możemy robić inaczej. Dodatkowo prawnik nam to odradził gdyż w dalszym ciągu i tak będziemy odpowiadać za drugą część dachu która będzie nie wyremontowana bo to nasze" wspólne". A więc podjęliśmy decyzję o reanimacji naszej połowy dachu koszt ok 10 tys . Będzie robiony remont częściowy tam gdzie trzeba by nam się nie lało (mowa o karpiowce) oraz założymy nowe rynny. A jeśli reszta mieszkańców w przyszłości uzbiera kasę pokryjemy już całość blachodachówka. Narazie póki co musimy myśleć by nas zabezpieczyć i nasze mieszkanie bo różnie to bywa. Dach jest bardzo wysoko zresztą sam strych jest bardzo wysoki. Zdjęcie podgladowe z google Ja to zgłaszałam telefonicznie i mailowo i zero odzewu. Tylko dostałam maila że przyjęli moją skargę czy jak to ująć prośbę. Było to w zeszłym roku.   To wiem że na mocy prawa już mamy wspólnotę. Co do tego wszystkiego ja to wiem i ludzie też to wiedzą z tą różnicą że my chcemy robić już a oni może za rok... 
    • To jest podobnie jak z zabezpieczeniem auta. Wypasione autoalarmy zawodzą, a szwagier zamontował sobie tylko dodatkowy, ukryty wyłącznik zapłonu (taki od nocnej lampki) i auto ocalało, chociaż pchali go prawie sto metrów.  Dobra bywa też zwykła, masywna kłódka, albo pies. Jest lepszy niż te wszystkie 4 kamery pana Olafa. Tego ze świetnym samopoczuciem.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...