Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Hurtownia budowlana: FHU Dachy-Kalbarczyk

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzięki za odpowiedź. Właśnie zastanawiałem się czy jakikolwiek tynk gipsowy w połączeniu z tymi prętami nie spowoduje, że wyjdzie rdza przez ten tynk. W sumie pomalowanie ich farba antykorozyjną powinno załatwić ten problem. Czy mógłbym to zakleić czymś innym co by nie powodowało korozji tych prętów, w razie gdyby nie udało się ich całkiem zamalować?
    • Wydaje mi się że nie ma tu żadnych wielkich mecyi. Podstawowa sprawa to czy ten sufit jest już na tyle suchy by cokolwiek można by robić z nim. Nie wiem jaka wilgotność powinna być w garażu, ale pewnie max 70%. Dobrze byłoby zmierzyć sam sufit. Jak jest wszystko ok, to gips budowlany, albo zarzucić tynkiem gipsowym i na to gładź. Natomiast co do tego zardzewiałego zbrojenia to spróbuj wydłubać tego tynku na ile się da, bo tak to co napisałem wyżej to może być rozwiązanie doraźne na max 5 lat, bo od rdzy i tak to raczej spuchnie. A jakby się dało dostać do tego pręta, skuć na tyle, wyczyścić i zamalować jakimś Hamerajtem to tylko na plus. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę ze jest to do zaproponowania KB, ale za wiele konstruktywnych pomysłów to nie mogę się spodziewać od tej osoby. Wszystko w stylu róbcie jak uważacie. Dlatego pozostaje mi forum i ludzie tacy jak Ty. A okno ścienno-połaciową fajne ale poza moimi możliwościami finansowymi. Wszystko staramy się robić sami dlatego Tu jestem
    • co najwyżej jutro, bo pozycję już mam horyzontalną, chyba, że ktoś inny maźnie i pamiętaj - rozmawiamy jak to można zrobić - decyzja ostatecznie jak należy do człowieka z właściwymi uprawnieniami   a co do okna - trochę słabo by to wyglądało - poszukaj takich o których pisałem, to ma jakieś ręce i nogi, fajnie wygląda, a że trochę więcej trza zrobić (czyt. wydać) to jak ma się warunki to warto moim zdaniem
    • Chcemy okno ok 50cm wysokie na 2,5m szerokie żeby było spójne szerokością z oknem na dole. Ale jesteśmy w stanie z niego zrezygnować i zrobić np dwa obok siebie albo w ostateczności zupełnie zrezygnować.    Jesteś w stanie mniej więcej narysować mi na rzucie poddasza czy parteru ktore miejsca były by najlepsze do umiejscowionia słupów  ? Byłbym bardzo wdzięczny. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...