Skocz do zawartości

Które akcesoria i narzędzia dekarskie są faktycznie potrzebne?


Recommended Posts

Ułożenie pokrycia dachowego z blach płaskich bądź profilowanych, dachówek ceramicznych lub cementowych oraz gontów wymaga użycia szeregu elementów montażowych i uzupełniających, które zapewnią dostosowanie pokrycia do wymogów funkcjonalnych i estetycznych. Do wykonania tych robót potrzebne będą również odpowiednie narzędzia.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budownictwob2b.pl/dachy/baza-wiedzy/akcesoria-dachowe/11705-ktore-akcesoria-i-narzedzia-dekarskie-sa-faktycznie-potrzebne

Link do komentarza

Od ekipy, która kilka lat temu montowała pokrycie na moim dachu, wiem, że podobno nie ma pokrycia, które byłoby dla dekarzy prostsze do montażu niż właśnie takie pokrycia z blachy. Nie wiem, bo sam nie mam technicznej wiedzy na ten temat, ale pamiętam, że dach był tym elementem, który w naszym domu powstał zdecydowanie najszybciej. A dziś, mimo, że minęło już parę lat, nadal to pokrycie wygląda rewelacyjnie,

Link do komentarza

Dekarz, który wchodzi na dach jest "uzbrojony" potężnie. Nie obejdzie się na 100% bez wiertarki/wkrętarki, młotka i wszelkiego typu narzędzi, które pozwolą na obróbki blacharskie (tu mowa o blacharzach). Byłem kiedys z wizyta w firmie Blachy Pruszyński i miałem okazję oglądać szkolenie dekarzy/blacharzy i popisy prawdziwych mistrzów w tym fachu. Nie jest przesadą, że taki fachowiec przez duże F potrafi z blachy wygiąć i wyciąć prawie wszystko.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...