Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

Witam, czy spotkał się ktoś z pompami firmy Xdeco? Nie znalazłem żadnego polskiego dystrybutora ich produktów, a pompa ich firmy, o modelu XD-03BPM, została zamontowana w moim domu. Na początku miała być zamontowana pompa Pansconica ale ze względu na długi czas realizacji zamówienia, szef firmy wykonującej remont, wybrał tą pompę. Teraz moje właściwe pytanie. Koszt pompy wraz z montażem "wyniósł" 30.000zł. Znalazłem ten Model na jakiejś amerykańskiej stronie i zastanawiam się jaki jest koszt sprowadzenia i o ile droższe są prace przy niej wykonane w Polsce. Jak na zdjęciu, koszt tej pompy nie przekracza 1.500USD. Chcę po prostu wiedzieć czy zostałem potężnie oszukany na pieniążki, ponieważ budowę nadzorują rodzice a ja sam nie mam możliwości nadzoru prac. 

Screenshot_20200919-170454_Chrome.jpg

Koszt transportu to 200-300 $ max, chyba ze samolotem express. Do tego podatek i cło więc najlepiej cena razy 1,7. W staach wszystkie produkty masz też podane najczęściej netto bo tam każdy stan to inny podatek.

To nie jest amerykańska firma, tylko chińska. Pompy mimo wszystko na podzespołach renomowanych firm. Prawdopodobnie w tej co piszesz jest kompresor właśnie Panasonica. Sam sprowadziłem tego typu pompę 12kw w granicach 9 tys zł z wszystkimi opłatami w lipcu....

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...