Skocz do zawartości

projektowanie wnętrz SZCZECIN


Recommended Posts

Projektowanie i aranżacja wnętrz, kompleksowe projektowanie,
możliwość zaprojektowania pojedynczych pomieszczeń tj. łazienki,
kuchnie, adaptacje wnętrz, pomoc w zakupach, nadzór autorski
dopilnowywanie terminów oraz zgodności wykonania z projektem,
współpraca z wykonawcami. SZCZECIN PHU FILTER kontakt: dradzi@wp.pl
tel. 0607173418
Link do komentarza
Koszt usługi wacha się w zależności od zaawansowania projektu w granicach 70-100 zł/m2 projektowanej powierzchni, niekiedy ludzie mniej zamożni lub po prostu chcąc zaoszczędzić decydują się na projekt tylko łazienki bądź kuchni uważając je za najważniejsze pomieszczenia we wnętrzu, czy też najtrudniejsze do "wymyślenia samemu" między innymi z racji różnorodności materiałów sprzętów dostępnych na naszym rynku. Poza tym wykonawcą jest o wiele prościej gdy mają rozrysowany np układ kafli w łazience. tak więc zgłaszaja się do nas ludzie zamożni i trochę mniej, staramy się wykonywać projekty z równym zaangażowaniem, powoli architekt wnętrz staje się coraz mniejszym luksusem co mnie osobiście bardzo cieszy, ludzie przekonują się że warto na początek odłożyć troche pieniędzy i być zadowolonym z efektu niż zaoszczędzić i przez lata patrzeć na coś co nie sprawia żadnej przyjemności.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
ZMIANY UKŁADU, FUNKCJI POMIESZCZEŃ DO GOTOWYCH PROJEKTÓW- projekty koncepcyjne w skali 1:50

PROJEKTY WYKONAWCZE

PROJEKTY OŚWIETLENIA, SUFITY i ZABUDOWY Z PŁYT G.K. - rzuty sufitu w skali 1:50 ze szczegółowym wskazaniem punktów świetlnych i określeniem ich rodzaju oraz sugestią lamp

PROJEKTY POSADZEK- rzuty posadzek w skali 1:50 ze szczegółowym określeniem materiałów

AUTORSKIE PROJEKTY MEBLI - zabudowy meblowe, wnęki, meble kuchenne, rzuty i przekroje w skali 1:25 lub 1:10

ŁAZIENKI – rzuty i przekroje w skali 1:25 ze szczegółowym doborem wyposażenia, rozrysowaniem kafli, określeniem symboli fug

PROJEKT KOLORYSTYKI – określenie symboli farb na poszczególnych ścianach i sufitach, widoki ścian potraktowanych szczególnie dekoracyjne, wybór technik wykończenia ściany

ZEBRANIE OFERT I WSKAZANIE MIEJSC ZAKUPU WYPOSAŻENIA - w miarę możliwości jak najbliżej miejsca zamieszkania inwestora

WIZUALIZACJE 3D

Dojazdy do klienta, promocyjne ceny przy powierzchni powyżej 100 m2,

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.

PORTFOLIO PRZESYŁAMY MAILEM, KONTAKT dradzi@wp.pl
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Pracownia architektury wnętrz RaumEvolution zajmuje się projektowaniem różnorodnych wnętrz, kierując się oczekiwaniami i budżetem klienta.

Siedziba pracowni RaumEvolution mieści się w Bremen (Niemcy). Działamy na terenie całej Polski i Niemiec. Właścicielem pracowni jest Tomasz Włodarczyk, dyplomowany inżynier architektury (University of Applied Sciences Bremen - Niemcy) posiadający kilkuletnie doświadczenie zawodowe zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Bardzo dobrze włada obydwoma językami, co pozwala na połączenie oraz wykorzystanie atutów dwóch krajów, wykorzystania najnowszych trendów, technologii oraz jakości wykonania.

Wykonujemy projekty w kraju i za granicą. Zapewniamy szybkie realizacje na terenie Berlina, Bremen, Szczecina i Bydgoszczy.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie http://www.RaumEvolution.pl, ceny naszych usług wahają się w zależności od zakresu usług, które Państwo oczekują (50-100zł od metra kwadratowego), zawsze staramy się szukać najkożystniejszych cen materiałów wykończeniowych, ktorę Państow z nami wybiorą, nie raz można zaoszczędzić ok. 30%.

http://www.RaumEvolution.pl

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową:
http://www.ProjektantWnetrzSzczecin.pl
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Pracownia Architektury Wnętrz SMG Architekci.
Wykonujemy prace na najwyższym poziomie estetycznym, kierując się najnowszymi trendami.
Stworzymy idealną przestrzeń, zachowując jej funkcjonalno-użytkowy charakter. 
Gwarantujemy profesjonalizm oraz ceny już od 20zł/m2.
Zapraszamy do współpracy!
www.smg-architekci.com | 660701153 | smgarchitekci@gmail.com

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Nigdy nie korzystałam z usług projektanta wnętrz. Wydaje mi się że bardzo dużo kosztuje taka usługa - to w końcu luksus - móc skorzystać z porady projektanta... to już nie standard ...



Nieeee, nie zawsze to takie drogie.
Ja korzystałam ostatnio ze wsparcia projektantów bo musiałam z pokoju i przedpokoju zrobić dwa pokoje dla dzieci i to w wieku przedszkolno-szkolnym więc musiało być i miejsce do nauki i do zabawy , a wszystko dość mało układne, ale na szczęście wszystko w ściankach do zburzenia i przestawienia to się udało to zrobić.
Nam DHD zrobiło bardzo tanio bardzo ciekawy projekt zagospodarowania tych pokoików, wszystko zdalnie więc te ceny były niewielkie do zapłacenia za projekty a wyszło bardzo funkcjonalnie i ładnie do tego
Na stronie http://www.dreamhousedesign.pl/ mają ceny to sobie zobacz że ten luksus to nie tylko dla bogaczy
Link do komentarza
Cytat

Nieeee, nie zawsze to takie drogie.
Ja korzystałam ostatnio ze wsparcia projektantów bo musiałam z pokoju i przedpokoju zrobić dwa pokoje dla dzieci i to w wieku przedszkolno-szkolnym więc musiało być i miejsce do nauki i do zabawy , a wszystko dość mało układne, ale na szczęście wszystko w ściankach do zburzenia i przestawienia to się udało to zrobić.
Nam DHD zrobiło bardzo tanio bardzo ciekawy projekt zagospodarowania tych pokoików, wszystko zdalnie więc te ceny były niewielkie do zapłacenia za projekty a wyszło bardzo funkcjonalnie i ładnie do tego
Na stronie http://www.dreamhousedesign.pl/ mają ceny to sobie zobacz że ten luksus to nie tylko dla bogaczy



O kurcze, cenę mają niezłą
szkoda że na nich nie trafiłam bo ja wydałam kupę kasy na projekt domu i tak do końca to zadowolona nie byłam
Projektant tak zaszalał na koniec że części z projektu po prostu nie zrealizowaliśmy a kasa i to niemała wydana
aż zazdroszczę że tak dobrze trafiłaś
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam, Architekt wnętrz z BTB Studio zaprojektuje dla Ciebie profesjonalny projekt wnętrza mieszkania. Działamy na terenie całej Małopolski ( Kraków i Limanowa) oferujemy tanie projektowanie wnętrz, nie wierzysz? Przekonaj się i napisz do nas ! icon_smile.gif

Nasi Architekci są specjalistami w dziedzinie projektowanie wnętrz Kraków i Limanowa.

Zapraszamy:

http://www.btbstudio.pl
biuro@btbstudio.pl
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 rok temu...
  • 3 lata temu...

Kupiłam mieszkanie od dewelopera i jego dużym wyzwaniem było oczywiście zaprojektowanie wszystkiego. Projekty stworzyła dla mnie projektantka Klaudia Ulińska. Trafiłam do niej z polecenia, no i nie zawiodłam się! Jest to bardzo terminowa osoba, która projekty całego mieszkania dostarczyła na czas. Na pierwszy rzut oka było widać, że są one bardzo dobrze technicznie przygotowane.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Krokwie poziome (kleszcze) i pionowe (słupy) są odsunięte od ścian około 40-50cm, więc stwierdziliśmy z kumplem, że to za daleko żeby mocować profile UD do ścian. Może źle się wyraziłem pisząc w powietrzu, bo pofile UD będą przykręcone do krokwi poziomych (kleszczy), ale tylko wschód-zachód, bo te dwie pozostałe płatwie są 30cm wyżej i tam nawet nie ma jak już nic zamocować. To oczywiście niezgodne ze sztuką, bo krokwie coś tam zawsze pracują razem z dachem, dlatego dajemy krzyżowy, OSB i dopiero GK, to samo na skosach. Btw na ścianach szczytowych będzie piana Pur, więc profil by nam zalali pianą jakby był przykręcony do tej ściany. Oczywiście pewności czy to pękać nie będzie 100% nie ma. GK na łączeniach z sufitem i ściankach kolankowych ze skosami będą łączone profielem elastycznym. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Parking ma dużo większą wytrzymałość na ściskanie niż Termo fundament... zatem musi być twardszy... Przecież one mają zasadniczo różne docelowe zastosowanie...   TERMONIUM fundament:         Parking odpowiedniej grubości  zastąpić może termonium, ale w żaden sposób nie może być odwrotnie     
    • W opisie mam tak  Czyli nie ma różnicy czy zastosuje ten czy który mam obecnie eps200 parking w sumie wygląda on mi na lepszy dużo twardszy , ale tamten dedykowany do fudamentu więc jestem głupi z tego ale to i to EPS ... 
    • Kiedy właśnie o to chodzi, żeby sufit podwieszony był zupełnie niezależny, niezwiązany z tym stropem drewnianym, obitym OSB...   Do stropu drewnianego, przez płytę OSB przymocujesz zaczepy do swojego sprzętu sportowego... Będzie on narażone na drgania, przeciążenia, uderzenia przy mniej, czy bardziej intensywnych ćwiczeniach - tak jak ostrzegają wyżej koledzy... Na stropie betonowym może nie bardzo odczuwalne byłyby te ruchy i nie powodowałyby drgań, które spowodują pękanie podwieszanego sufitu z płyt g/k na połączeniach płyt g/k... Jeśli zrobisz wg Twojego planu - czyli sprzęt podwieszony poprzez sufit z wykończeniem g/k - na 100% w krótkim czasie będzie zarysowany sufit... właśnie na połączeniach płyt g/k...   W poprzek pokoju dasz gęściej profile CD60 - co 30 cm - i to powinno mechanicznie wytrzymać obciążenie płytami g/k... będzie sobie wisiał, przecież niczym dodatkowo nie obciążony, a przez otwory, o których pisałem wcześniej, niezależnie od podwieszonego sufitu, umocujesz sprzęt do belek obitych płytami OSB... sprzęt będzie sobie działał, ale nie oddziaływał na g/k... Można pomyśleć o stelażu krzyżowym, ale wydaje mi się, że przy niespełna 3 metrach szerokości pokoju, będzie to przerost formy nad treścią... Jak masz wielkie wątpliwości co do ciężaru podwieszonego sufitu, to (nie wiem co na to powiedzą koledzy) można zastosować PŁYTĘ G-K SPECJALNĄ 2600x1200x6,5MM PRO FLEXI NORGIPS...     No, ja tak bym zrobił... prosty, jednopoziomowy, gęstszy  stelaż, płyty 12 mm, otwory na montaż sprzętu wprost do drewnianego stropu...   Jeszcze uwaga:   Płyta nie powinna się o ścianę opierać - ona ma wisieć na stelażu... przy profilach CD60 zamocowanych co 30 cm, będzie wisieć na pięciu profilach...   Płyta ma 260 cm długości, więc i  tak będzie jeszcze połączenie na jej szerokości do tych 290 cm pokoju...   Będzie miało co pękać - w razie drgań i ruchów stropu...  
    • Nie bardzo rozumiem o co pytasz. Przecież każdy styropian przepuści wodę. Nie widziałeś nigdy tonącego styropianu? Długo zanurzony w wodzie nasiąknie jak gąbka. Może chodziło o styrodur fundamentowy XPS?
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...